Herkese merhabalar arkadaşlar. Günden güne büyüyen Oyun kanalım için artık takipçilerini ufak bir ödüllendirmem gerektiğini düşündüm bunun için de bir çekiliş yapmanın uygun olabileceği kanısına vardım. YouTube kanalım imzamda mevcut inceleyebilirsiniz. Şimdi nasıl etkili bir çekiliş düzenleyebilirim bununla ilgili önerilerinizi almak istiyorum.

Düzenleyeceğim çekiliş için tanıtımlarını yapabileceğim sponsorları nasıl bulurum veya ulaşırım ?

Online oyun videoları hazırladığım için bu oyunların sanal paralarını çekilişe katmak sanırım çok güzel bir sürpriz olur izleyicilerime. Fakat bu online oyun sanal paralarını da bir sponsordan denk getirsem onun tanıtımını yapsam hiç fena olmaz bunun için bu oyun paralarını satan sitelere mi baş vurmalı ?

Geri dönüşün hem bana hem de sponsorlarıma oldukça etkili olması için çekilişe ne tür şartlar koymalıyım ?

Çekiliş sonuçlarını hem YouTube'dan canlı yayınla mı yoksa blogumdan bir yazı ile mi açıklamalı ?

Umarım sorular fazla zor değildir her türlü fikire açığım pm yorum yardırabilirsiniz teşekkürler :)