wmaraci reklam
lidertakipci

domain bilgisi olanlar

15 Mesajlar 1.691 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Önemli degil iyi forumlar konu çözüldüyse yazında kilitlensin.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
reklam

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)
kardeşim domaini çok beğenmiş gibi duruyorsun elin ayağın birbirine dolanmış ne yazacağını bilmiyorsun şöyle birşey var domain boşa düştüğü gibi alabilirsin domain senin adına geçtikten sonra kimse senden alamaz şöyle birşey var domain çok önemliyse Türkiyeden alacaksan isimtescil hariç nereden istersen alabilirsin ama onlardan alma aldıktan sonra domain senin panele geçerse biri almak isterse gelip senden almak zorunda kalır eğer sormak istediğin başka bişey varsa yardımcı olmak isterim iyi geceler

th3laststand th3laststand WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

w4nted adlı üyeden alıntı

kardeşim domaini çok beğenmiş gibi duruyorsun elin ayağın birbirine dolanmış ne yazacağını bilmiyorsun şöyle birşey var domain boşa düştüğü gibi alabilirsin domain senin adına geçtikten sonra kimse senden alamaz şöyle birşey var domain çok önemliyse Türkiyeden alacaksan isimtescil hariç nereden istersen alabilirsin ama onlardan alma aldıktan sonra domain senin panele geçerse biri almak isterse gelip senden almak zorunda kalır eğer sormak istediğin başka bişey varsa yardımcı olmak isterim iyi geceler

ya şöyle söyleyim agam şaham bir domain olmayabilir ama benim projem için olabilecek en iyi domain xxxxxxxx sitesinde açık arttırmayla 20 milyar yazılmış ne kdr dogru ne kdr yanlş bilmem tabi hmm webadam dan alayım mı peki isimtescilden neden alma dedin ?

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)

th3laststand adlı üyeden alıntı

ya şöyle söyleyim agam şaham bir domain olmayabilir ama benim projem için olabilecek en iyi domain xxxxxxxx sitesinde açık arttırmayla 20 milyar yazılmış ne kdr dogru ne kdr yanlş bilmem tabi hmm webadam dan alayım mı peki isimtescilden neden alma dedin ?

hocam isimtescil sana 2 domain vereyim bi whois çek bak istersen biri kirazmedya.com diğer parlakfikirler.com ikiside normalde benim domainim sorgulattım boşta olan domainlerdi bundan çok daha önce eve gittim alınmıştı ikiside isimtescil kayıtlı internette biraz araştırırsan böyle çok fazl örneği var isimtescilin yaptığı bana göre türkiyede en iyi firma natro üzerine tanımam

wmaraci
wmaraci

th3laststand th3laststand WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

w4nted adlı üyeden alıntı

hocam isimtescil sana 2 domain vereyim bi whois çek bak istersen biri kirazmedya.com diğer parlakfikirler.com ikiside normalde benim domainim sorgulattım boşta olan domainlerdi bundan çok daha önce eve gittim alınmıştı ikiside isimtescil kayıtlı internette biraz araştırırsan böyle çok fazl örneği var isimtescilin yaptığı bana göre türkiyede en iyi firma natro üzerine tanımam

anladım hocam tşkler bilgiler için sagolun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al