kendoka adlı üyeden alıntı

Tasarım olarak site güzel. Seo için yapacağım en iyi tavsiyem. Usul öğrenmeniz. Usul bilen kişi kendisine söylenen sözün yanlış veya doğru olduğunu kendisi çözer. Başkalarına (rakiplerine :) ) bağlı kalmaz.

Seo usulu öğrenirseniz bir çok şeyi çok çabuk aşarsınız. Bugun okuduğum ve araştırdığım o kadar çok konu var ki. O kadar çok şey duydum ki. Bakın biliyorum diyemiyorum. Bazen bir konu açarım herkes aynı kalemden çıkma cevaplar verir. Ben de satılan seo kitaplarının içerdiği bilgiler kadar seo duydum. Bir başka deyişle tecrübe etmeden öğrendim. Ama hiç seocuyum yada seo biliyorum demiyorum. Bazen öğrenmek için çok para harcıyorum. Mesela foruma bakarsanız backlink paketleri hakkında bir konu açıldı. Konuşanların yarısı paket yapmış yarısı ise sadece kulaktan dolma şekilde konuştu. Bu paket alan arkadaslar da net bir deney ortaya koyamadı.

Ben ne yaptım spam olur dedikleri paketlerin içinden mega paketi alıp sitemede denedim. 200 liralık paket dikkat.

Ve sitemin her gün gidişatını anahtar kelimedeki dalgalanmayı kontrol ediyorum.

Net bir deney için sitemi kaybetmeyi göze aldım. İşte bu deney bitince kimse bana bu konuda bişey iddia edemez.

Bakın buradan bi usul çıktı. Fikirlerin kendisine çarplıp doğrulunun test edilceği bir usul.

"Seo ne google ne de baskasının sözleridir. Seo önce senin yaşadıklarındır"

yorumlarınız için teşekkür ederim. her gün yeni bir şeyler deneyerek kendimi geliştirmeye çalışıyorum. keza denemeden bir sonuca varılmıyor.