wmaraci reklam
lidertakipci

Umudumu kaybetmeye başladım. Film sektöründe iş yok gibi?

28 Mesajlar 3.015 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

murat709 murat709 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 48 / 66
  • Ticaret 8, (%100)

ilhanturkk adlı üyeden alıntı

açıkcası rakip sitelerin yardımcı olacağını düşünmediğim için hiç öyle bir şey yapmadım ancak eğer ılımlılar ise bu konuda tek tek kaliteli sitelere danışabilirim :)

Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır :D Durmak yok yola devam. :)))

wmaraci
reklam

ddrx7 ddrx7 Yesilandroid.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek okuyor
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 2, (%100)
Diğer yorumları okumayamadım, Belki benim dedikklerimi başka arkadaşlarım demiştir.

Öncelikle Hit'iniz şuan bana iyi gibi geldi, Film sektörün'de iş bitmez kesinlikle.

Eğer seo çalışması yaptırıp özenerek içerik giriyorsanız, bunun etkisini hemen beklemeniz saçma olabilir,

3 Ay bu tarz'da devam edip, İçeriklerinizi düzenli ve göze görünümü güzel eklerseniz, Reklamlarınızı farkettirmeden yerleştirirseniz.

1-)Devamlı ziyaretçileriniz olur.
2-) Ortamdaki 5-10 sağlam film sitelerini geçemezsiniz. Ama o sağlam film sitelerinin arasına girersiniz.

Yesilandroid.com - Android Blogunuz.

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Geçen sene aynı şekilde bende çok şaşırmış kalmıştım. Sek yaptırdım bilmem ne yaptım falan olmadı. Kapatmak zorunda kaldım. Domain felan düştü. Bir gün forumun birinde dolaşırken kendi domaini mi gördüm satlik olarak yaptığım o kadar seo boşa gitmemiş domain olmuş pr4 günlük ziyaretçi olarak 30 k diyor. Ve hemen analiz ettim baktım ki benim yaptığım ve aldığım bütün backlinkler o hale getirmiş. Demem o ki sabır ve kalite. Film işinde kesinlikle ve kesinlikle güncel olman gerek. Haber sitesi gibi anında olacaksin. Yoksa işin çok zor. Pm geç detayli sohbet edelim şu an tlf dan yazıyorum

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)

ddrx7 adlı üyeden alıntı

Diğer yorumları okumayamadım, Belki benim dedikklerimi başka arkadaşlarım demiştir.

Öncelikle Hit'iniz şuan bana iyi gibi geldi, Film sektörün'de iş bitmez kesinlikle.

Eğer seo çalışması yaptırıp özenerek içerik giriyorsanız, bunun etkisini hemen beklemeniz saçma olabilir,

3 Ay bu tarz'da devam edip, İçeriklerinizi düzenli ve göze görünümü güzel eklerseniz, Reklamlarınızı farkettirmeden yerleştirirseniz.

1-)Devamlı ziyaretçileriniz olur.
2-) Ortamdaki 5-10 sağlam film sitelerini geçemezsiniz. Ama o sağlam film sitelerinin arasına girersiniz.

Girilemez diye birşey yok, birebir 3 aylık site ile film izle kelimesinden 3 sıraya giren bir dostum var.

wmaraci
wmaraci

ddrx7 ddrx7 Yesilandroid.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek okuyor
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 2, (%100)

hasaaab adlı üyeden alıntı

Girilemez diye birşey yok, birebir 3 aylık site ile film izle kelimesinden 3 sıraya giren bir dostum var.

aynen hocam, 3 ay'da emeğinizin karşılığını alırsınız,

Yesilandroid.com - Android Blogunuz.

ilhanturkk ilhanturkk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 1, (%0)
arkadaşlar ilginiz için hepinize teşekkür ederim, bakalım nolacak eğer istediğim sonuçları alırsam tekrar buraya yazarım. esen kalın:)

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
2 ayda 600 film .. Bu çok iyi bir rakam ve günde 10 film girdiğini gösteriyor. E tema yıldız film script'i. Bence gördüğüm en profesyonel script. Durma devam et ama filme değil reklama. Yeteri kadar film eklemişsin zaten bence sosyal medya odaklı çalışmalar yaptır fakat güncelliğini de kaybetme..

ilhanturkk ilhanturkk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 1, (%0)

Umut İrhan adlı üyeden alıntı

2 ayda 600 film .. Bu çok iyi bir rakam ve günde 10 film girdiğini gösteriyor. E tema yıldız film script'i. Bence gördüğüm en profesyonel script. Durma devam et ama filme değil reklama. Yeteri kadar film eklemişsin zaten bence sosyal medya odaklı çalışmalar yaptır fakat güncelliğini de kaybetme..

teşekkür ederim, aslında aklımda artık altyazı film sitemin ismi gömülü filmler eklemekte ancak sosyal medyada nerede nasıl reklam yaparım pek bi fikrim yok doğrusu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al