wmaraci reklam

Umudumu kaybetmeye başladım. Film sektöründe iş yok gibi?

28 Mesajlar 3.062 Okunma
wmaraci reklam

ilhanturkk ilhanturkk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 1, (%0)
Merhabalar, 2 aylık bir film sitem var ve 2 kere host sorunu yüzünden 2-3 gün site kapalı kaldı. Son 1 haftadır stabil çalışıyor ve seo çalışması yaptırıyorum ancak hitim 400-500 arası gidip geliyor. Toplamda 600 film ekledim ve çok özendim, ancak tatmin olmadım. Yolun çok mu başındayım, ne yapayım? öneriniz var mı?

wmaraci
reklam

Decanus Decanus # SEO Expert Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO & Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 461
  • Beğeniler 0 / 139
  • Ticaret 32, (%100)
Daha yolun başındasınız karamsarlığa kapılmadan devam edin derim. Bu durumda da gayet yeterli görünüyor bence.

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Ustam gercekten 600 tane filmi özenerek girdiysen sitenin kullanıcıyı doyuracağına eminsen öncelikle içerik işini azcık yavaşlatıp sosyal medya reklamlarına başla. Sürekli paylaş sürekli. Ziyaretci edinebilirsen işin hızlanır. Bu aşamdan sonra yaklaşık 2 haftanı alır tabi. Site içi optimizasyona iyice bak. En ince ayrıntısına kadar içeriklerini incele. Sitemde iç hata yok dediğinde tabi 2 haftalık sosyal medya çalışmanla hitlerin 2 katına yaklaştığında backlink paketi al yada kendi bloglarını aç.

Backlink almak için en doğru zaman sitenin tanıtıma uyugun ve hazır olduğu andır.

Bir de unutma ustam.

Seo senin umudunu kaybettiğin an etkisini gösterir. :)

• Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 1, (%0)

Decanus adlı üyeden alıntı

Daha yolun başındasınız karamsarlığa kapılmadan devam edin derim. Bu durumda da gayet yeterli görünüyor bence.

teşekkür ederim, reklam almaya başlasam site adı gömülü filmler eklettireceğim de, nolacak bilmiyorum.

kendoka adlı üyeden alıntı

Ustam gercekten 600 tane filmi özenerek girdiysen sitenin kullanıcıyı doyuracağına eminsen öncelikle içerik işini azcık yavaşlatıp sosyal medya reklamlarına başla. Sürekli paylaş sürekli. Ziyaretci edinebilirsen işin hızlanır. Bu aşamdan sonra yaklaşık 2 haftanı alır tabi. Site içi optimizasyona iyice bak. En ince ayrıntısına kadar içeriklerini incele. Sitemde iç hata yok dediğinde tabi 2 haftalık sosyal medya çalışmanla hitlerin 2 katına yaklaştığında backlink paketi al yada kendi bloglarını aç.

Backlink almak için en doğru zaman sitenin tanıtıma uyugun ve hazır olduğu andır.

Bir de unutma ustam.

Seo senin umudunu kaybettiğin an etkisini gösterir. :)

ben de bunu bilmiyorum işte, gerçekten özendim ve güncel eklemeye çalıştım ancak kullanıcı sanki uzun süre sitede kalmıyormuş gibi. ortalama 8 dk kalıyorlar.

wmaraci
wmaraci

ademaydogan ademaydogan www.seoajani.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo-Tanıtım Yazısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 110 / 109
  • Ticaret 37, (%97)
Hocam bana derseniz ben sitemin hitini nasıl 40-50k lara hatta daha fazlaya çıkarabilirim diye. Size söylim 2 ay sonra 40k ya çıkarsınız. Ama bunun için bir çok dikkat edilmesi gereken nokta var. Bunları düzenli uygularsanız bir de tanıtım yazıları almanız gerekecek. Tabi tanıtım yazıları ne için alınacak kelime bazlı mı yoksa film için mi vs bunu sitenin durumuna göre bakmak lazım. Bunun için de biraz masraf yapmanız lazım. Mesela ilk başta ortalama 400-500 harcamanız lazım. Sonra kazandıkça kazandığınızın 1/3 ini harcamanız lazım. Bu şekilde 40k hite çıkarsınız. Ama unutmayın hem yerinizi korumak hem de daha ileriye gitmek için harcama yapmanız lazım. Mesela ayda 5bin tl kazanıyosanız 1000 tl harcama yapın emin olun 2 ay sonra 40k hit de 2 katına çıkar. 8 bin kazanıyosanız 1.500 tl harcayın. Harcadığınız para çok gelebilir ama ayda 8-10 bin hatta daha fazla kazanınca bu harcanan parayı umursamıcaksınız bile. Backlink paketi ve seo vs almanızı tavsiye etmem. Sadece doğru yöntem ile bu seviyeye gelirsiniz.

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

ilhanturkk adlı üyeden alıntı

ben de bunu bilmiyorum işte, gerçekten özendim ve güncel eklemeye çalıştım ancak kullanıcı sanki uzun süre sitede kalmıyormuş gibi. ortalama 8 dk kalıyorlar.

8 dk. Hmm biraz daha artsa iyi olur aslında ya. Bence bu konuyu açmak sizin için bir dönüm noktası olsun. Forumdaki arkadaşlara sorun sitenizin durumunu. Emin olun öneriler alacağınız noktalar olur. Site içine tamam deyince sosyal medyaya geçin. Kullanıcıyı rahatsız edecek reklam yoktur umarım.

Söylediklerim bildiğiniz şeylerdir ama insan bazen bildiği şeyleri başkalarından tavsiye olarak duyunca daha çok aksiyon oluşturur.

• Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 1, (%0)

ademaydogan adlı üyeden alıntı

Hocam bana derseniz ben sitemin hitini nasıl 40-50k lara hatta daha fazlaya çıkarabilirim diye. Size söylim 2 ay sonra 40k ya çıkarsınız. Ama bunun için bir çok dikkat edilmesi gereken nokta var. Bunları düzenli uygularsanız bir de tanıtım yazıları almanız gerekecek. Tabi tanıtım yazıları ne için alınacak kelime bazlı mı yoksa film için mi vs bunu sitenin durumuna göre bakmak lazım. Bunun için de biraz masraf yapmanız lazım. Mesela ilk başta ortalama 400-500 harcamanız lazım. Sonra kazandıkça kazandığınızın 1/3 ini harcamanız lazım. Bu şekilde 40k hite çıkarsınız. Ama unutmayın hem yerinizi korumak hem de daha ileriye gitmek için harcama yapmanız lazım. Mesela ayda 5bin tl kazanıyosanız 1000 tl harcama yapın emin olun 2 ay sonra 40k hit de 2 katına çıkar. 8 bin kazanıyosanız 1.500 tl harcayın. Harcadığınız para çok gelebilir ama ayda 8-10 bin hatta daha fazla kazanınca bu harcanan parayı umursamıcaksınız bile. Backlink paketi ve seo vs almanızı tavsiye etmem. Sadece doğru yöntem ile bu seviyeye gelirsiniz.

öneri için teşekkürler. bu sektöre girerken kalıcı ve kaliteli olmak istedim kafamda o vardı. para kazanırsam harcamaktan çekinmem editör uploader backlink harcarım hiç sorun değil yeter ki para dönsün.

kendoka adlı üyeden alıntı

8 dk. Hmm biraz daha artsa iyi olur aslında ya. Bence bu konuyu açmak sizin için bir dönüm noktası olsun. Forumdaki arkadaşlara sorun sitenizin durumunu. Emin olun öneriler alacağınız noktalar olur. Site içine tamam deyince sosyal medyaya geçin. Kullanıcıyı rahatsız edecek reklam yoktur umarım.

Söylediklerim bildiğiniz şeylerdir ama insan bazen bildiği şeyleri başkalarından tavsiye olarak duyunca daha çok aksiyon oluşturur.

umarım yardımcı olabilecek arkadaşlar olur. ilginiz için teşekkür ederim.

Metallica Metallica WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
ilk yapacagın iş kullanıcı gibi düşünmek çevrendekilere sor mesela bu sitede ne eksik diye
filmleri alternatif sitelere ekle tablarada vk izle türü ekleyebilirsin(bazı video yüklenen siteler problemli oluyor ararken bende kullanıyorum) bazı film yüklenen siteler adamı delirtiyor 10 sn ileri alayım diyorsun filmi tekrar yüklüyor.

• Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 1, (%0)

Metallica adlı üyeden alıntı

ilk yapacagın iş kullanıcı gibi düşünmek çevrendekilere sor mesela bu sitede ne eksik diye
filmleri alternatif sitelere ekle tablarada vk izle türü ekleyebilirsin(bazı video yüklenen siteler problemli oluyor ararken bende kullanıyorum) bazı film yüklenen siteler adamı delirtiyor 10 sn ileri alayım diyorsun filmi tekrar yüklüyor.

aynen öyle düşünüyorum bende. kullanıcı odaklı olmaya çalışıyorum çünkü bende çok film izleyen biriyim ve diğer sitelerdeki sağdan soldan reklam fışkırması, yalan yanlış içerik koymaları vs hoş değil. şahsen ben bir daha uğramıyordum o tür sitelere. amacım sadık kullanıcı.

banzell banzell Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 5, (%80)
http://www.filmsaati.net , ben seo çalışması yapmadım siteye 120 film ekledim yaklasık 10 gündür siteye girdigim bile yok şuan hitlere baktım günlük 100 150 hit geliyor . site henüz 1 aylık :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al