Evet arkadaşlar yeni bulduğum bir siteyi sizlerle paylaşmak istedim, şuan için Türkiye için en iyisi diyebilirim... Eğer Bubbles kullanıyorsanız aşırı bir düşüş olduğunun farkında olmalısınızdır yada en az 1000 ziyaretçiniz olup peşin ödemeli çalışıyorsanız, eminim elinize geçen tutar çok düşüktür. Detaylı incelemeyi aşağıdaki linkte yaptım. Eğer sizinde bir indirme siteniz varsa mutlaka denemelisiniz. Emin olun bir çok reklam firması denedim ama en çok veren bu firma olduğuna kanaat getirdim, reklamları deneyip hemen ödeme istedim ve bir saat içinde ödemeyi gönderdiler.

CINSTALLER, yükleme başına kazanç sağlayabileceğiniz reklam ağıdır. CINSTALLER şuan ki yükleme başına (PPI) en iyi kazanç sağlatan reklam ağıdır. Eğer sizinde program indirme, oyun indirme, film, müzik, apk indirme gibi siteleriniz varsa ve kurulum başına para kazanmak istiyorsanız CINSTALLER reklam ağını mutlaka denemelisiniz. Çünkü bu reklam ağı ile tek bir kuruluma Türkiye üzerinden 0,12 dolar kazanıyorsunuz. Amerika dan indirmelere ise 2 dolar vermektedir.

CINSTALLER İnceleme

KAYIT OL