wmaraci reklam

Arkadaşlık Sitelerindeki Kızlar..

9 Mesajlar 1.005 Okunma
wmaraci reklam

ThemeLove ThemeLove Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Bikaç gündür bir kızla yazışmaya çalışıyorum. Site adını vermiyim. Erkeklere günde bir bedava mesaj hakkı veren bir site.. Profilime yazmışım mesaj hakkım yok tanışmak isteyen yolunu bulur demişim.. Site zaten kızlara bedava orası ayrı bi konu zaten.. Kız yazıyor yazıyor mesaj hakkımı başkaları için kullandığımdan ona sadece göz kırpabiliyorum ki profilime baksın mesaj hakkım olmadığını görsün.. Arkadaş netteki kızlar bu kadar mı eksik ya.. Neyse konuştuk bir iki dedim bak profilime yazmışım mesaj hakkım yok diye neden bakmıyorsun filan.. Face isteme muhabbetine geldik. Yazdım face verir misin diye.. Yok whatsap varmış.. Kalan konuşma aşağıda.. Daha kibar olabilir miydim? Evet belki ama yeter ben de insanım arkadaş.. Yorumu size bırakıyorum..

wmaraci
reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
basit bir chat scripti bul, kızı oraya yönlendir, ip numarasını bul bak memleketi neresiymiş
para tuzağıdır muhtemelen

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
bu sitelerde genellikle hesaplar fake oluyor kız resmen hesabınızı yükseltmeniz için sizi zorluyor ek olarak kız olduğu bile şüpheli

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

bu sitelerde genellikle hesaplar fake oluyor kız resmen hesabınızı yükseltmeniz için sizi zorluyor ek olarak kız olduğu bile şüpheli

Çok haklısın Tuğberkcim

wmaraci
wmaraci

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
Karizmatik bi fotoğraf ve gold üyelikle sağlam ekmek çıkıyor bilmeden konuşmayın :)

NoFeaR NoFeaR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek WGL
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 28 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Paralı sohbet desene şuna hersey paraya dönmüş kızlarda gold u zaten mubarrek sanıyor kaliteli felan resımdekı zaten whatsap yazamamış whatsup yazmış oda sanki paralı kız yada bot gibi konuşuyor erkeklerle oynamak için boşa vakit kaybı görmediğin görüşmediğin ve sesını duymadığın kızlarla ilgilenme arkadaşım

• Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Serseri agzini topla yaziklar olsun yazdiklarina bak demiş :)
Ben de __"bi skype yükleyemeyene ne diyim aferin ne güzel yükleyemedin mi diyim? Asıl şu kadar basit bişi için aklını kullanamayan sana yazıklar olsun" dedim :)

Ayrıca bot olduğunu hiç sanmıyorum aHoruz ' un dediği gibi tip biraz var bizde çok şükür kızlar ben bişi yazmadan da yazıyorlar. Gold üye olmadan bile ekmek çıkıyor :) Ha oynaş filan değil derdim yanlış anlaşılmasın. İleriye dönük ciddi bişi.. Çıkmaz ya.. Hani çıkarsa diye işte.. Piyango hesabı.. Akıllı telefonum olsa şimdiye çoktan buluşmuştum ama anlatmak istediğim netteki kızların aklını neredeyse hiç kullanmamaları.. Ya android se telefonun gir google markete ios ise gir app store skype yükle ben de pc den yazabileyim ama o kafa neredeeeee???? bu kadar olmamalı ya Türk kızı.. Yabancılar hem güzel hem sıcak kanlılar.. Bir de bu zeka ile bizim kızlar "hayat benim istediğime rol istediğime yol veririm havasında.." bir de "adam gibi adam" geyiğindeler.. yazık.. çoook yazık..

Harmonia Harmonia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 66 / 38
  • Ticaret 0, (%0)

ThemeLove adlı üyeden alıntı

Serseri agzini topla yaziklar olsun yazdiklarina bak demiş :)
Ben de __"bi skype yükleyemeyene ne diyim afgelmez e güzel yükleyemedin mi diyim? Asıl şu kadar basit bişi için aklını kullanamayan sana yazıklar olsun" dedim :)

Ayrıca bot olduğunu hiç sanmıyorum aHoruz ' un dediği gibi tip biraz var bizde çok şükür kızlar ben bişi yazmadan da yazıyorlar. Gold üye olmadan bile ekmek çıkıyor :) Ha oynaş filan değil derdim yanlış anlaşılmasın. İleriye dönük ciddi bişi.. Çıkmaz ya.. Hani çıkarsa diye işte.. Piyango hesabı.. Akıllı telefonum olsa şimdiye çoktan buluşmuştum ama anlatmak istediğim netteki kızların aklını neredeyse hiç kullanmamaları.. Ya android se telefonun gir google markete ios ise gir app store skype yükle ben de pc den yazabileyim ama o kafa neredeeeee???? bu kadar olmamalı ya Türk kızı.. Yabancılar hem güzel hem sıcak kanlılar.. Bir de bu zeka ile bizim kızlar "hayat benim istediğime rol istediğime yol veririm havasında.." bir de "adam gibi adam" geyiğindeler.. yazık.. çoook yazık..

Her kızı aynı kefeye koyamazsınız. Sizde sanırım aşkı çok yanlış yerlerde arıyorsunuz o tip sitelerden başlayan ilişkilerden hayır gelmez zaten.

• Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Harmonia adlı üyeden alıntı

Her kızı aynı kefeye koyamazsınız. Sizde sanırım aşkı çok yanlış yerlerde arıyorsunuz o tip sitelerden başlayan ilişkilerden hayır gelmez zaten.

yanlış yerde arıyorum haklısın fakat ben her kızı aynı kefeye koymadım yanlış anlamışsın sanırım.. Ben bu tür kızlardan şikayetçi olduğumu anlatmak istedim.. gördüğün gibi bir skype yükleyemeyen kız var sahnede.. buna da ağam paşam diyemem heralde..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al