wmaraci reklam
lidertakipci

Rusların ve Amerikalıların Uzayda Çektiği UFO Görüntüleri - Buda Jo Red

21 Mesajlar 3.958 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)
Rusların ve Amerikalıların Uzayda Çektiği UFO Görüntüleri - Buda Jo Red

Yorumlariniz arkadaslar

CEKILISE KATILMAYI UNUTMAYIN

wmaraci
reklam

Leman Leman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 37 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
yav görüntü, görüntü, görüntü okadar görüntüden birindedemi fiziksel anlamda birşey yaşanmaz hep fasa fiso bunlar ama bence uzaylılar var.

Powersuit Powersuit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 30 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Uzaylılardan kasıt nedir ben anlamadım gizlice bizi yöneten uzaylılar manasına getirmeye çalışıyorlar senelerdir böyle yaptıkları filmlerdende bu çıkıyor zaten bunlar bence insanların imanını zedemeleye çalışan kafir topluğundan başka birşey değil .! İslamiyet'de yeri varmı ? Kuranda yeri varmı ? Allah resulu böyle birşey diyormu ? Allah dostları bu konu hakkında birşey demişmi ? yok o zaman kafa yormaya gerekte yok
GokhanKara 27207 msdselim

kişi bu mesajı beğendi.

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)

Powersuit adlı üyeden alıntı

Uzaylılardan kasıt nedir ben anlamadım gizlice bizi yöneten uzaylılar manasına getirmeye çalışıyorlar senelerdir böyle yaptıkları filmlerdende bu çıkıyor zaten bunlar bence insanların imanını zedemeleye çalışan kafir topluğundan başka birşey değil .! İslamiyet'de yeri varmı ? Kuranda yeri varmı ? Allah resulu böyle birşey diyormu ? Allah dostları bu konu hakkında birşey demişmi ? yok o zaman kafa yormaya gerekte yok

Gorusunuze saygi duyuyorum haklsiniz ama
Cok sey var hocam inanmamakta mumkun degil
Powersuit

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

Bunu dahi İslam'a bağlayarak propaganda yaptın ya, tebrik ediyorum! :) Ayrıca bi tebrik de koca koca bilim adamlarının araştırdığı 'uzaylı' araştırmalarını bi yorumla çürüttüğün için. Büyük adamsın!
melankolia CloumDigital

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 30 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Oğulcan adlı üyeden alıntı

Bunu dahi İslam'a bağlayarak propaganda yaptın ya, tebrik ediyorum! :) Ayrıca bi tebrik de koca koca bilim adamlarının araştırdığı 'uzaylı' araştırmalarını bi yorumla çürüttüğün için. Büyük adamsın!

Senin koca koca bilim adamları dediğin insanlar 4 asır önce dünya öküz boynuzlarının üstündedir diyorlardı ondan birkaçyüzyıl sonra dünya düzbir zemindir dediler şimdi yuvarlak olduğunu buldular sence bundan yüzyıl sonra bu konu hakkında başka birşey bulmicakları ne malum ? ben propaganda yapmıyorum sen görmek istemiyorsun o kadar bilim adamı bildiğini söyler insan kapasitesi nedeniyle tecrübe ederek birşeyleri anlayabilmektedir. Sen şuan bilim adamları bu konuda kesin bir bilgiye sahip dersen bugüne kadar gelen bütün bilim adamlarını yalancı çıkarmış olursun ve mantıklı birşey olmaz :) Dediğimize kendimiz inanıp mantıklı konuşalım lütfen.

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)

İslam'da çamaşır makinasından bahsediyor mu ? Hz.Muhammed(SAV) çamaşır makinesi diye bir şey demiş mi ? İslam'da yeri var mı ? O zaman çamaşır makinesine inanmıyorum , çamaşır makinesi diye bir şey yok. :)
Ogulcan

kişi bu mesajı beğendi.

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

Batarya adlı üyeden alıntı

İslam'da çamaşır makinasından bahsediyor mu ? Hz.Muhammed(SAV) çamaşır makinesi diye bir şey demiş mi ? İslam'da yeri var mı ? O zaman çamaşır makinesine inanmıyorum , çamaşır makinesi diye bir şey yok. :)

Hz Adem Esyanin Tum Ismini ogrenerek dunyaya gelmistir unutmayiniz
Powersuit Poyrazxx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 30 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Batarya adlı üyeden alıntı

Hocam nasıl bir bağdaştırma yaptınız anlam veremedim :) sınır ve çizgiler bellidir Allah kesin olarak yarattığı canlı türlerini söylemiştir söylemiştir. Bu konuda tartışmaya girmek istemiyorum sadece uyarı amaçlı yazdım

Ey iman edenler! Eğer fasıkın biri size bir haber getirirsen onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa sataşırsınız da sonra yaptığınızdan pişman olursunuz. Hucurât Suresi ; Sure 49, Ayet 6
fRee

kişi bu mesajı beğendi.

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

Hocam nasıl bir bağdaştırma yaptınız anlam veremedim :) sınır ve çizgiler bellidir Allah kesin olarak yarattığı canlı türlerini söylemiştir söylemiştir. Bu konuda tartışmaya girmek istemiyorum sadece uyarı amaçlı yazdım

Keşke 'OKU'nun yanında 'DÜŞÜN' de denseymiş. İyi forumlar :)
stroncow

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al