wmaraci reklam
lidertakipci

Sitem 3. Ayına Geldi Backlink Çalışması Yapmalımıyım

7 Mesajlar 849 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Lagger Lagger SEO & Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 5 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba, bir adet yasal indirme sitem var hitleri çok düştü mobil uyumlu falan yaptım hergünde içerik giriyorum tamamen özgün ama hitleri birtürlü artmıyor.
Belki backlinkle alakılıdır diyorum şuana kadar hiçbir siteden backlink gelmedi wmaraci dışında.

Sizce nekadar backlink almalıyım hangi sitelerden nekadar aralıklarla tavsiyeleriniz bekliyorum.

Site adresi pm atabilirim yardımda öneride bulunabileceklere

wmaraci
reklam

ordunaryus ordunaryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
3 ay mı bn ılk ay dolmadan calışmaya başladım

Arman Arman Twitter-İnstagram-Face Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 6, (%100)
Merhabalar,
Sürekli olarak farklı makalelerle tanıtım yazısı alabilirsiniz. Geçici backlink almanız süre bitiminden sonra sitenize düşüş yaşatır diye düşünüyorum. Fakat tanıtım yazısı ömürlük olduğu için sizin açınızdan daha iyi olacağını düşünüyorum. Hatam varsa Affola.

İyi forumlar.

Lagger Lagger SEO & Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 5 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
bende öyle düşünüyordum sizce kendim tek tek taınıtım yazısımı alayım yoksa backlink paketimi ?

wmaraci
wmaraci

cybertek cybertek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 27 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
vall kardes backlink almadan dövmeci sitemizi acalı 1 ay oldu daha önce ilk sayfadaydı şimdi 2.sayfada ve tekrar cıkışda sürekli güncel tut ve site acılış hızı ve temiz codla resim klasörlerini bile içerigine göre adlandır img image resımler gibi isimler olmasın

viper302 viper302 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Siber Güvenlik Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 19 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
Dostum ben bu konuyu aylardır inceliyorum hep işe yaramaz kategorilerde site kurdum şuanda eğer gerçekten doğru anlayabildiysem sürekli güncel ve temiz içerikle beraber ilk ayın bitişinden sonra tanıtım yazısı yazdıracağım. Backlink dediğin şey geçici oluyor atıyorum 1 ay veya 3 ay sonra backlink aldığın siteden süre dolduktan sonra linklerin kaldırılıyor daha sonra sitenin kalitesi düşüyor. Tanıtım yazıları ise 300 kelime ve 3 adet link çıkışından oluşuyor, sadece 1 kez ücret ödüyorsun satın aldığın sitenin ömrü boyunca sitene kalıcı bağlantı sağlıyorsun. Bunu belli periyotlarda aşırı fazlaya kaçırmadan yaparsan o zaman daha sağlam adımlar atmış oluyorsun. Ben araştırmalarım gereği böyle olduğunu düşünüyorum. Ama SEO uzmanı arkadaşların dediği gibi her zaman kaliteli temiz içerik şart. Bence tanıtım yazısı yaz veya yazdır. Umarım yardımcı olabilmiştirim.

hairmed hairmed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Full Stack Web Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 14 / 66
  • Ticaret 5, (%100)
Backlink çalışması yapmak için uygun zamanlar. Sitenizle alakalı bloglardan alacağınız tanıtım yazıları etkili olabilir. Teknoloji bloglarını tavsiye ederim.

Şu hataya sakın düşmeyin:

Her site/blog için aynı tanıtım yazısını kullanmayın. Mutlaka farklı yazılar kullanın. Kendiniz yazamıyorsanız bunun için forumdaki makale başlığını kullanabilirsiniz. Bu konuda çok yetenekli, tecrübeli arkadaşlarımız var forumda. Küçük bir miktar karşılığı birçok tanıtım yazısı yazdırabilirsiniz.

İkincisi içeriğinizle alakalı siteleri, blogları araştırın. Tanıtım yazısını oralardan almaya gayret edin. Bir moda, yemek blogundaki tanıtım yazısının size hiçbir faydası olmaz.

Forum tanıtımları da etkili olabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al