freelance iş ilanları

lütfen domain alacagım bakarsanız sevinirm

25 Mesajlar 1.935 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

th3laststand th3laststand WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

BeightWM adlı üyeden alıntı

Rekabet iyidir ama siteniz gelişmeye başlayınca yapılan negatif seolar işinizi zorlaştırabilir ki tabi bu ileri ki zamanda düşüneceğiniz şey. Siz bilirsiniz ama zaten tarif alanlarında çok site var bırakın açan bunu da açsın, sizden görüp açtıktan sonra o heves bittikten sonra copy paste yapmaya başlar yani her türlü doğru ilerlerseniz kazanan siz olursunuz. :)

wmaracının bannerleri var görüyorum 2-3 gündür seo olaylarını onlarla görüşecegim yanlz benm için seo erken

temafabrika nin yemek tarifi temasini satın alacagım ilkk iş günde 3-4 tarif paylaşacagım ortalama 4-5 ay sonra adense başvurumdan önce seo işlemlerimi yapacagım

wmaraci
reklam

BYILDIZ BYILDIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 105 / 39
  • Ticaret 24, (%100)

th3laststand adlı üyeden alıntı

wmaracının bannerleri var görüyorum 2-3 gündür seo olaylarını onlarla görüşecegim yanlz benm için seo erken

temafabrika nin yemek tarifi temasini satın alacagım ilkk iş günde 3-4 tarif paylaşacagım ortalama 4-5 ay sonra adense başvurumdan önce seo işlemlerimi yapacagım

Seo da uzmanlarsa eğer kendileri belirtir zaten genelde site açıldıktan 2-3 ay sonra yapılır diye biliyorum. Daha önce hiç yaptırmadım. Şimdilik facebook, twitter, pinterest, google + gibi hesaplar açın ve paylaşımlarınızı oradan da paylaşın ve mutlaka özgün olun, temada abartıya kaçmayın. Kararlı olursanız her şey güzel olacaktır.

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

Seo da uzmanlarsa eğer kendileri belirtir zaten genelde site açıldıktan 2-3 ay sonra yapılır diye biliyorum. Daha önce hiç yaptırmadım. Şimdilik facebook, twitter, pinterest, google + gibi hesaplar açın ve paylaşımlarınızı oradan da paylaşın ve mutlaka özgün olun, temada abartıya kaçmayın. Kararlı olursanız her şey güzel olacaktır.

http://temafabrika.com/demo/v2/yemek/ tema bu mobil uyumlu google play store içinde uygulama yaptıracagım valla kendileri uzmanlar gibi yapılan yorumlar vb. onu gösteriyor siteyi hemen açmayacagım vizeler var haftaya başlıyor kismetse vizeden snra twittr facebook google instagram vb. paylaşmlar başlayacagım

BYILDIZ BYILDIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 105 / 39
  • Ticaret 24, (%100)

th3laststand adlı üyeden alıntı

http://temafabrika.com/demo/v2/yemek/ tema bu mobil uyumlu google play store içinde uygulama yaptıracagım valla kendileri uzmanlar gibi yapılan yorumlar vb. onu gösteriyor siteyi hemen açmayacagım vizeler var haftaya başlıyor kismetse vizeden snra twittr facebook google instagram vb. paylaşmlar başlayacagım

Telefon uyumlu güzel tema. Başarılar dilerim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

Telefon uyumlu güzel tema. Başarılar dilerim.

adamsın sagolasın hayırlı geceler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al