cybertek adlı üyeden alıntı

ya arkadaş bu nedir yaw (: gene 2 basama düşmüş site dün az ama bugün cok titiz çalısma yapdım kodları tekrar tekrar temizledim site mobil acılış hızı 84 masaüstü 90 sitede tek bi hata yokw3 ful başarılı üstüne üstlük yeni kısa yazılar yazdım
norton web site check den güvenlik onaylı google web araclarında (antalya dövmeci) kelimesinde 15. sin dıyo sayıyorum 18.sıradayım (:gercekden dalga geciyor üstelik dövmeyle alakası olmayan bi kozmetikci sitesi bnm cok gerideydi bm kaç basamak üstüme cıkmış sitenin yasındanmı acaba ilkkez sahit oluyorum 45 günluk site imzamdavar kumlucadövmeci bakım bakalım bi ya delirecem Xd ne dalgaymış çarpsada kurtulsak hergün editledigimden mıdırki faydası olması lazım bnm bildigim

Hocam sizin siteleri tasarlayan içeriğini falan dolduran siz misiniz? Eğer sizseniz sitelerinizde mükemmel yazım hataları ve çok karmaşık kod yapısı var. Bu şekilde google'ın sizi aşağılara çekmesi gayet normal. Dövme sitesi mobilden güzel görünüyor fakat masa üstünden pek iç açıcı değil.