wmaraci reklam

En iyi wordpress haber sistemi hangisidir?

14 Mesajlar 1.725 Okunma
smmexpress

Vidoc Vidoc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Profesyonel Fotoğrafçılık, Webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 38 / 41
  • Ticaret 2, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Tebilişim güzel be hocam. Haber7 sitesi onu kullanıyor mesela. Ama ağır bir sistem, ona cdn falan gibi destek lazım.
Wordpress içinse ben kullanmadım hiç ama engin tasarımın haber temaları hoşuma gidiyor. Onlara da bakmanı öneririm. Birde xturk var ama o da eski usül widget hesabıyla çalışıyor. Onun yaptıklarını herhangi bir temada Visual Editor eklentisiyle de yapabiliyorsun. Almaya değmez yani. Ama güzel.

Tebilişime devam diyorsun yani:)

wmaraci
reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

Vidoc adlı üyeden alıntı

Tebilişime devam diyorsun yani:)

Hocam baya kullanıcısı var ya. Birde tebilişimden wordpresse geçince o veritabanını taşımak da zor olur tahminimce. Detayını bilmiyorum tabii wordpress ile uyumlumu ama yazılarda olmasa bile resimlerde zorluk çıkar mutlaka.

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Tebilişim güzel be hocam. Haber7 sitesi onu kullanıyor mesela. Ama ağır bir sistem, ona cdn falan gibi destek lazım.
Wordpress içinse ben kullanmadım hiç ama engin tasarımın haber temaları hoşuma gidiyor. Onlara da bakmanı öneririm. Birde xturk var ama o da eski usül widget hesabıyla çalışıyor. Onun yaptıklarını herhangi bir temada Visual Editor eklentisiyle de yapabiliyorsun. Almaya değmez yani. Ama güzel.

Engin Tasarıma göz attım da güncellemeden bile 100 TL para istiyorlar. ThemeForest'te adamlar 50 dolara tema satıp ücretsiz full destek veriyorlar. Bizim Türkler niye böyle anlamış değilim.

// Güncellemeden kastım benim site bozuldu bi baksanız mevzusu değil, yeni sürüm olan güncellemeler.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

miharbisukarak adlı üyeden alıntı

Engin Tasarıma göz attım da güncellemeden bile 100 TL para istiyorlar. ThemeForest'te adamlar 50 dolara tema satıp ücretsiz full destek veriyorlar. Bizim Türkler niye böyle anlamış değilim.

// Güncellemeden kastım benim site bozuldu bi baksanız mevzusu değil, yeni sürüm olan güncellemeler.

Themeforest temaları güzel ama onlarda ortak bir tasarım anlayışı var. Hani bizim Türklerin haber site tasarımlarıyla onların kullandıkları biraz farklı. Bizde illa günlük burç, gazete başlıkları, karikatür bölümü, lig durumu vs olması lazım :)
Engintasarımı tam bilmiyorum sadece temalarına baktım. Temaları güzel. Geçim kaynağı o iş değilse, yan gelir için öyle takılıyor olabilir. Satılmasada farketmez hesabı.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al