wmaraci reklam

Adsenseden Kazanmayanlar baksın

65 Mesajlar 7.501 Okunma
smmexpress

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)

musesuel adlı üyeden alıntı

Hocam ceyizcember.com diye bir sitem var adsense reklam verdi codu yerleştirdim iki hafta sonra ban yedi tekrar reklam alabilecekmiyim

Aynı siteye tekrar reklam alamazsınız.
Sitemi ben yedi yoksa hesabınız mı buda önemli.
Site ban yediyse o sitede bir daha reklam gösteremezsiniz.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
reklam

musesuel musesuel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek bilisimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 19 / 9
  • Ticaret 27, (%100)
Nasıl anlatacağım hesap mi site mi ban yedigini

Makaleyazar

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)

Nasıl anlatacağım hesap mi site mi ban yedigini

hiç sıkıntı değil ben geçersiz tıklama nedeniyle adsense reklamı engellenmiş bir sitem için 2. defa tekrar adsense aldım aynı siteye,ancak domain adını başka birinin adına geçirdim ve farklı bir gmail ile aldım,yani aynı siteye başkaları üzerine devrederek 10larca defa adsense alabilirsiniz.

ilginciz ilginciz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ceyrancı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 76 / 123
  • Ticaret 1, (%100)
Müzik dinleme sitesiden adsense ne kadar kazandırır? Yani kaç tıka şu kadar ücret kazanabilirim tahmini bilginiz var mı?
Müziklerin telifleri yok

wmaraci
wmaraci

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
Kazanmak icin site aciyorsaniz zaten kazanamazsiniz! Site yönetmek hobiniz olmali eger bunu severek yapmiyorsaniz ne seo sizi kurtarir nede yüzlerce tl verdiginiz egitim/ebooklar...

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Adsense kodlarını biraz kurcalayın daha iyi kazanırsınız ;)

metin27 metin27 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum Kilis
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 12 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
hocam
iki tane kadın bir tane programindirme sitem var ancak 5-6 ayda ancak ödeme (o da 200-230 TL arası) ödeme alıyorum

www.kadinmodarehberi.com
www.kadinsaglikrehberim.com
www.programindiryukle.com

RazerSharp RazerSharp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
www.razorgamingtr.com da benim sitem sadece oyun üzerine ve tamamı özgün yazılar. Aylık 30 lira falan geliyor. Takipteyim

41600 41600 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 17.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 62 / 13
  • Ticaret 2, (%50)
Takipteyim

Charizard Charizard Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 74 / 43
  • Ticaret 13, (%100)
Çok güzel geri dönüşler alıyoruz hem konudan hemde pm olarak.Konu biraz daha açık kalmasını istiyorum.Ne kadar çok yorum o kadar çok kişi kazanır emin olun.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Ek Olarak:

cuneytsonmez adlı üyeden alıntı

bu ay 2 tl google panda güncellemesi ile wp sitem geri sıralara düştü :( tabi adsensede bom D:F:F:F

Adınıza üzüldüm. Panda güncellemesine suç bulmayalım sitemizi ele alıp güzelce inceleyelim.Spam kastınız mı ? illegal içerik varmıydı ? veya yanlış yapılan bir uygulama çalışma olabilir incelemek lazım.

Yardımcı olacağım size.

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Valla martın 2. haftası gibi adsense onay verdi reklamları ekledim. Aylık kazanç 3 TL geldi. Sitem www.yamaindir.org reklam yerleşimi doğru mu sence? 2 tane reklam var maximum. Adsense durumu site sağlığı vb 5 sadece gelir kısmı 4. Siteme girenlerin %30 u google %20 si direk diğerleri de parça parça yapılan tanıtımlardan. Sence ne yapmalıyım? Reklam alsam veren olur mu?
Script bize ait. Geliştirmeye devam ediyoruz bu yüzden paylaşım pek eklenmiyor hızlıca. Bir çok paylaşımda 1-2 zor olanlarda 3. sayfadayız. Kelime bazında 2. sayfada çıkıyoruz.

Kazancınız çok düşük günlük 1 tık alsanız bile daha yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.Her ne kadar yerleşim kötüde olsa bu kazançın üstünde getirmesi gerekir.
Sitenizi incelemek isterim daha sonra .

34numara adlı üyeden alıntı

Bayanlara yönelik bir sitem var diyet-moda-güzellik vb... Aylık 50-60 TL Anca Oluyor Ücretli bir tema kullanıyorum makaleler özgün olmaya çalışıyoruz TBM 0,15 civarında hitim 400-500 civarı bunun %40-50 Google gerisi yazarkafe gibi diğer sitelerden her hangi aylık masraf yok sadece yıllık host ve domaın başka yerden makle yada backlink ve seo alımı yapılmadı

Bu hite ben şuan günlük 5 lira alıyorum aylık 150 liradan kapatıyorum tek kadın sitemde.Geliriniz düşük.Ne kadar emek verdiniz ? harcamalarınız nedir ? aylık gider nedir söylermisiniz ?

cmddmc adlı üyeden alıntı

Hocam düşüncen tam olarak ne bilmiyorum ama benimde aklımda seninkine benzer bir sistem vardı. Legal yoldan adsense kazancı ve doğal hit çekme üzerine. Eğer benim kafamda tasarladığımı sen hayata geçirirsen gerçekten çok güzel bir proje olur. Bir çok sayfa sahibindende hayır duaları alırsın :)

Amacım anahtar teslim kendi tekniğimi uyguladığım hali hazırda kazandıran siteleri satışa çıkarmak.Bir nevi nabız yokluyorum.Elimde 40+ üzeri gelirli siteler var kimi yüksek kimi 1-2-3-4-5 tl gelirli.Hepsinide tek fiyat üzerinden vereceğim o yüzden böyle bir konu açtım.

Teşekkür ederim bende bekliyorum aktif etmeyi sabırsızlıkla.

Hocam ceyizcember.com diye bir sitem var adsense reklam verdi codu yerleştirdim iki hafta sonra ban yedi tekrar reklam alabilecekmiyim

Hesapmı ban yedi sitemi ? Sitenizde reklam çıkmıyor panele girebiliyorsanız site yemiştir.Yeniden değerlendirme gönderin.Ama önce sitenizi politikalara uygun hale getirmeniz gerek. + mobil uyumlu tema şart.

ilginciz adlı üyeden alıntı

Müzik dinleme sitesiden adsense ne kadar kazandırır? Yani kaç tıka şu kadar ücret kazanabilirim tahmini bilginiz var mı?
Müziklerin telifleri yok

Hit ve yerleşime göre oranlar değişir.Net birşey söyleyemem veri olmadan.

CennetKapisi adlı üyeden alıntı

Kazanmak icin site aciyorsaniz zaten kazanamazsiniz! Site yönetmek hobiniz olmali eger bunu severek yapmiyorsaniz ne seo sizi kurtarir nede yüzlerce tl verdiginiz egitim/ebooklar...

Katılmıyorum.Ben her sitemi - sitelerimi kazanmak için açtım açıyorum.Hobi olarak yaptığınız işten kazanç beklemeyin.Kazanmak için hırs inanç ve bilgi gerekir.

11 günlük sitem bugün 3 lira bırakmış bu tesadüf değil azimdir.

RadiKaL adlı üyeden alıntı

Adsense kodlarını biraz kurcalayın daha iyi kazanırsınız ;)

Adsense kurcalama ile kazanç yükselmez.Adsensenin size sunduğu en iyi reklam yerleşimlerinide yapsanız olay sitede içerikte kullanıcıda bitiyor.

metin27 adlı üyeden alıntı

hocam
iki tane kadın bir tane programindirme sitem var ancak 5-6 ayda ancak ödeme (o da 200-230 TL arası) ödeme alıyorum

www.kadinmodarehberi.com
www.kadinsaglikrehberim.com
www.programindiryukle.com

5-6 ayda kazancınız oldukça düşük.Hitleri nedir sitelerin ? Tema önemli yerleşim önemli.Mobil hitiniz varmı? varsa mobil temanız varmı ?

RazerSharp adlı üyeden alıntı

www.razorgamingtr.com da benim sitem sadece oyun üzerine ve tamamı özgün yazılar. Aylık 30 lira falan geliyor. Takipteyim

Gideriniz ne kadar oldu ? hitiniz nedir 200-500 tekilmi ?

Takip edin kazanan siz olun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al