minecraftpanelim adlı üyeden alıntı

Ne kadar çok boş yorum yapılmış.

Bakın hocam, kazandıran sektöre değil, iyi olduğunuz ve sevdiğiniz sektöre girerseniz daha çok kazanırsınız emin olun. Yani yaptığınız mantıklı. Domaini burada paylaşmışsınız, sizi çekemeyen biri olursa baştan çökertir sizi bütçeniz heba olur. Farklı bir domain ile başlayın derim. Emek + bütçe ile kazanmamanız imkansız. Botu sadece oyunları çekmek için harcayın. Tüm oyun açıklamaları 200+ kelime olsun ve elle yazılmış olsun, spin veya c/p olmasın. Gerekirse birine yazdırın. Daha sonra paranızın 200 lirasını face sayfası açıp (kupon satan arkadaşlardan kupon alarak az paraya daha çok beğeni alabilirsiniz) facebook reklamı yaptırın sayfaya. Sonra sağlam sitelerden reklam bannerları alın. İlk 1 ay geçtikten sonra yine sağlam sitelerden (boş sitelerden almayın pahalı ama kaliteli sitelerden yazı almanız her zaman yararınıza olur) tanıtım yazısı satın alın, yorum link kasın. Ayrıca her gün düzenli oyun ekleyin. İlk ay 2 oyun her gün, sonraki ay her gün 3, sonraki aylar da 4, 5... diye devam ettirin ama sakın bu tempoyu bozmayın. Her türlü kazanırsınız bu şekilde. İyi çalışmalar.

Teşekkür ederim Hocam bilgi için domaini satın aldım kimse çökertemez.
Kafamda çok karıştıı yorumlardan
Tam üstüne bastınız elimde alabileceğim facebook kuponları var.Dediğiniz gibi yapacağım.Berki siz çıkmassanız siteyi az daha açmıcaktım.