freelance iş ilanları

Blog Kardeşliği Yenilendi

1.352 Mesajlar 148.012 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

canatasever canatasever Can ATASEVER Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Geri bildirimler için teşekkürler arkadaşlar, şimdi incelemeye başlıyorum, kendi blogumla da karşılaştırıp gerekenleri yapar, bi bilgilendirme mesajı yazarım.

Ek Olarak: androidsistem.net -- Son 1 hafta içinde 4 yorum, yeterli, grubun en başından beri var olduğun ve hiç uyarı almadığın için teşekkürler.

sanalplanet.com -- Ayın 24'ünde mazeret bildirip internetinizde sorun olduğunu belirtmişsiniz. Lakin, 24ünden önceki bir haftalık dönemde sadece 2 yorum atmışsınız, ve 13.12.2011 tarihinde verilen bir uyarınız da mevcut. Bu sebeple gruptan çıkarıldınız.

sekvebuz.com -- 24 ve 25 aralık için mazeret belirtmişsiniz, 24ünden önceki bir haftalık zaman diliminde 3 yorum atmışsınız, lütfen daha dikkatli olun.

yazburaya.com -- Son 1 haftalık dönemde bana 5 yorum atmışsınız, ama bazı blog sahiplerinden son 1 hafta içinde sadece iki yorum attığınıza dair geri bildirimler var. Lütfen listenin tamamına yorum atmadan bırakmayın bu işi.

aktifblogum.com -- Son 1 haftalık dönemde 2 yorum atmışsınız, zaten bir uyarı 13.12.2011 günü verilmiş. Bu sebeple gruptan çıkarıldınız.

sanalzade.com -- Son 1 haftalık dönemde 5 yorum atmışsınız, teşekkürler :)

tugbacanturk.com -- son 1 haftada benim bloguma 5 yorum atmışsınız, ama diğer blog sahiplerinden olumsuz geri bildirimler var. Lütfen, daha dikkatli..

bilgisepetim.com -- Son 1 hafta, 7 yorum, süper performans! Teşekkürler :)

maziliguney.com -- son 1 hafta, 5 yorum, bu işi de ciddiyetle takip ediyorsunuz. Teşekkürler :)

supheli.net -- Son 1 hafta, 6 yorum, teşekkürler :)

ozgurden.com -- Gruba zaten bir kaç gün önce dahil oldunuz, aktiviteniz bi dahaki haftalık değerlendirmede incelenecek :)

Ek Olarak: Gruptan çıkarılanlar sebebiyle iki kişilik kontenjan boşalmıştır, gruba dahil olmak isteyenler başvurabilirler.
Maziliguney supheli bilgisepetim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

agumrah agumrah Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretim Görevlisi
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

candanblog adlı üyeden alıntı

Geri bildirimler için teşekkürler arkadaşlar, şimdi incelemeye başlıyorum, kendi blogumla da karşılaştırıp gerekenleri yapar, bi bilgilendirme mesajı yazarım.

Ek Olarak: androidsistem.net -- Son 1 hafta içinde 4 yorum, yeterli, grubun en başından beri var olduğun ve hiç uyarı almadığın için teşekkürler.

sanalplanet.com -- Ayın 24'ünde mazeret bildirip internetinizde sorun olduğunu belirtmişsiniz. Lakin, 24ünden önceki bir haftalık dönemde sadece 2 yorum atmışsınız, ve 13.12.2011 tarihinde verilen bir uyarınız da mevcut. Bu sebeple gruptan çıkarıldınız.

sekvebuz.com -- 24 ve 25 aralık için mazeret belirtmişsiniz, 24ünden önceki bir haftalık zaman diliminde 3 yorum atmışsınız, lütfen daha dikkatli olun.

yazburaya.com -- Son 1 haftalık dönemde bana 5 yorum atmışsınız, ama bazı blog sahiplerinden son 1 hafta içinde sadece iki yorum attığınıza dair geri bildirimler var. Lütfen listenin tamamına yorum atmadan bırakmayın bu işi.

aktifblogum.com -- Son 1 haftalık dönemde 2 yorum atmışsınız, zaten bir uyarı 13.12.2011 günü verilmiş. Bu sebeple gruptan çıkarıldınız.

tugbacanturk.com -- son 1 haftada benim bloguma 5 yorum atmışsınız, ama diğer blog sahiplerinden olumsuz geri bildirimler var. Lütfen, daha dikkatli..

maziliguney.com -- son 1 hafta, 5 yorum, bu işi de ciddiyetle takip ediyorsunuz. Teşekkürler :)

ozgurden.com -- Gruba zaten bir kaç gün önce dahil oldunuz, aktiviteniz bi dahaki haftalık değerlendirmede incelenecek :)

Ek Olarak: Gruptan çıkarılanlar sebebiyle iki kişilik kontenjan boşalmıştır, gruba dahil olmak isteyenler başvurabilirler.

yazburaya.com değil kardeş yazburaya.net

bilgisepetim bilgisepetim Bilgisepetim Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
arkadaşlar siteme ekleyecek konu bulmakta sıkıntılarım var önerilerinizi vekliyorum.

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)

Gruptan çıkarılanlar adına üzüldüm.Yorumlara başlanıyor.

Ek Olarak: Tüm yorumlar atıldı.

wmaraci
wmaraci

deviL deviL Paylaşmak Güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Mesajlar 645
  • Beğeniler 161 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
yorumlar atılmıştır..

Maziliguney Maziliguney Makine Müh. Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Makine Müh.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 46 / 58
  • Ticaret 6, (%100)
1) www.candanblog.com - candanblog
2) www.androidsistem.net - androidsistem
3) www.sekvebuz.com - SekveBuz
4) www.yazburaya.net - agumrah
5) www.sanalzade.com - sanalzade
6) www.tugbacanturk.com - onungibibirsey
7) www.bilgisepetim.com - bilgisepetim
9) www.supheli.net - supheli
10) www.ozgurden.com - FierOzgur

26 Aralık yorumları atılmıştır. ;)

#Blog'canım: maziliguney.com
Reklam, tanıtım yazısı, link vs için iletişime geçebilirsiniz.

• Üyelik 30.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

agumrah adlı üyeden alıntı

yazburaya.com değil kardeş yazburaya.net

Fark eder mi :) Link vermedim zaten, siz kendinizi bilin yeterli :)

bilgisepetim adlı üyeden alıntı

arkadaşlar siteme ekleyecek konu bulmakta sıkıntılarım var önerilerinizi vekliyorum.

Yapmayın bunuu, yapmayın bunu :)

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Yorumlar atılmıştır. Lakin telden girdiğim için atamadıklarım olduysa özel mesaj atsınlar tekrar atayım.

onungibibirsey onungibibirsey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

sanalplanet.com -- Ayın 24'ünde mazeret bildirip internetinizde sorun olduğunu belirtmişsiniz. Lakin, 24ünden önceki bir haftalık dönemde sadece 2 yorum atmışsınız, ve 13.12.2011 tarihinde verilen bir uyarınız da mevcut. [COLOR=red]Bu sebeple gruptan çıkarıldınız.[/COLOR]

aktifblogum.com -- Son 1 haftalık dönemde 2 yorum atmışsınız, zaten bir uyarı 13.12.2011 günü verilmiş. [COLOR=Red]Bu sebeple gruptan çıkarıldınız.[/COLOR]

Mesajları takip etmiyorum o yüzden burada da şuna attım buna attım diye belirtmiyorum. Şimdi tesadüf eseri konuya tıklayınca son sayfa açıldı, öyle gördüm. Ancak tüm blogları aynı anda tüm sekmelerde açıp sırayla okuyup yorumluyorum. Hata verdiyse ya da ulaşamadıysam belirtmedim. Yani sana 5 varsa seninle aynı süreden beri olanlarda da eğer bir hata vermediyse onlarda da vardır. Hangi blog hatırlamıyorum, yorum yaptığımda hata veriyordu, bir diğerinde sayfa görüntülenmiyordu falan filan.

www.bazenoyleolur.com

• Üyelik 30.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

onungibibirsey adlı üyeden alıntı

Mesajları takip etmiyorum o yüzden burada da şuna attım buna attım diye belirtmiyorum. Şimdi tesadüf eseri konuya tıklayınca son sayfa açıldı, öyle gördüm. Ancak tüm blogları aynı anda tüm sekmelerde açıp sırayla okuyup yorumluyorum. Hata verdiyse ya da ulaşamadıysam belirtmedim. Yani sana 5 varsa seninle aynı süreden beri olanlarda da eğer bir hata vermediyse onlarda da vardır. Hangi blog hatırlamıyorum, yorum yaptığımda hata veriyordu, bir diğerinde sayfa görüntülenmiyordu falan filan.

Sen onları da söyle burdan, belki de blog sahibi fark etmemiştir bile :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al