wmaraci reklam
lidertakipci

yeni bir blogum var ve desteğinize ihtiyacim var

11 Mesajlar 967 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kapsonunkalemi kapsonunkalemi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar ben yeni bir blog açtım ve bir blogun en önemli ihtiyacı takipçisi Yani yazılanları okuyanıdir.Benim de size ihtiyacım var.Lütfen bloguma bir bakın yazılarımı begeniceğınizi tahmin ediyorum.Umarım destekcim olursunuz.Ayrıca yeteri kadar duyurabilirsem ilerleyen günlerde takipçilerim arasinda çekilişler olacak.Hepinizi ve desteğinizi beklerim.Genelde toplumsal ve güncel konuları yazıyorum ama istisnalar da oluyor tabiki.Şimdiden herkese teşekkürler...İşte adresim http://kapsonunkalemi.blogspot.com.tr/

wmaraci
reklam

Elit Elit Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhendiz
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 50 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Hadi ilk ziyaretçin ben olayım.

Çok pembe diyecektim ki, bayan çıktı iyimi :D

Hoşgeldin aramıza, takılırız ara sıra ;)

Edit: Ziyaretçilerin yorum yapabilmesi için, gmail açmaları gerekiyo sanırım o kısmın değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum gmaili olmayanlar da yorum yapabilmeli :p

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
İlginize tesekkürler ilk fırsatta ayarlamaya çalışacağım..

Ubeyd Ubeyd ubeyd değil ubeydullah Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 24 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
hayırlı ve uzun ömürlü olur inşallah bloğunuz..
affınıza sığınarak birkaç tavsiye de bulunmak dilerim;
- öncelikli olarak temanız çok yoğun: tavsiyem ilk olarak temanızı biraz daha sadeleştirmeniz mesela basit temayı kullanın ve yine onu da renklendirebilirsiniz.
- yazılarınızın ilgi çekmesi için ve daha kolay okunabilmesi için görsel kullanımı artırın. blogger sisteminin çok hoş yazı düzenleme özellikleri var.. yazılarını bölümlere ayırabilir, renklendirebilir, şenlendirebilirsiniz. bu şekilde okuyucu okumaya korkar.
- son olaraksa bir tavsiyem daha olacak, sidebar kısmını biraz düzenleyiniz çok karmaşık :)

Bir Kişisel Blog Yazarı: adamkarga.net
wmaraci
wmaraci

kelimelerbenim kelimelerbenim Kelimelerin gücü adına! Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 76 / 182
  • Ticaret 9, (%100)
Size tek tavsiyem, yazılarınızı paragraflara bölün.
Bu şekilde göz korkutuyorlar.

SertacYANIK SertacYANIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Nothing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 714
  • Beğeniler 21 / 157
  • Ticaret 2, (%100)
İçerik kadar tema da önemli hocam, ücretsiz blogger temalarını uygulayabilirsiniz.

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim söyledikleriniz için hepsini dikkate alacağım.Okuyucu gözünden eleştirilmek daha iyi sonuçlar veriyor.

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)
ben beğendim şahsen güzel bir blog daha fazla içerik girmeniz gerekiyor

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Hayırlı olsun.
Başkalarının da fikirleri önemli tabii ki ama siz şu soruya vereceğiniz cevapla kendi siteniz için en iyi eleştiriyi yapmış olacaksınız: Siz bir internet ziyaretçisi olsanız kendi sitenizi ziyaret eder miydiniz? Hangi yönleri eleştirirdiniz?
Kendi siteniz gibi değil de, bu sitede bir başkasının paylaştığı bir siteye girdiğinizi düşünün.

Benim ilk gözüme çarpanlar görüntü. Artık blog sahipleri bile premium temalar kullanıyor. Bu klasik blogger temaları çoktan tedavülden kalktı.
Host ve domain çok ucuz artık. Bir wordpress site kursanız kendi kütüphanesindeki temalar bile işinizi görür.
Konular iç içe. OK yazılanlar emek verilmiş, güzel şeyler fakat okuduğum bir konuyla, onun altındaki konu birbiriyle alakasız. Benzer yazıları aynı alanda gösterseniz belki o kategori hoşuma gittiyse diğer yazıları da okumak için blogda daha uzun kalırım.
Ziyaretçi için en önemli çalışma SEO. Google'a ne kadar siteyi iyi tanıtırsanız, o da ziyaretçilerinize tanıtır.
Sosyal medya hesapları da önemli tabii. Önümüzdeki dönemde mobil uyumlu ve google + hesapları olan siteler ciddi şekilde yarışta öne geçecek.
Son olarak emeğinizin karşılığını almanızı umarım.

Cnkrt Cnkrt iyiarastir.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Blogunuza şöyle bir göz gezdirdim. Kelimelerbenim nickli arkadaşımızın dediği gibi yazılarınızı paragraflara bölmenizde yarar var. Açıkcası ben daha anasayfada iken yazıların çok karışık olduğunu düşünerek yazılara girmekten çekindim.

Birde yazılarınızı paragraflara böldüğünüz takdirde görüşümü belirtmek isterim. Paragraflarınızı çok uzun tutmayın ve cümlelerinizde çok fazla uzun olmasın. Daha akıcı bir yazım tekniği uygularsanız takipçi kitleniz daha çok yazınızı okuyabilir.

Genel olarak güzel bir blog, ücretsiz kişisel blogger temaları kullanırsanız daha güzel olacağına inanıyorum.

Başarılar..

https://forumtutkusu.com - https://iyiarastir.com - https://cnkrt.org - https://muratdemir.web.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al