HiO adlı üyeden alıntı

altın işi yapan var reklam alma işi yapan var reklam tıklama işi yapan tonlarcası...

Geçen metrobüste gidiyordum karşımda oturan tanımadığım adam telefonunu gösterdi bana bak para kazanıyoruz ne güzel sende kazanmak ister misin dedi bi tuhaf oldum ne alaka sen kimsin falan resimler gösterdi anlattı eğitimini almış belli dinledim üye vs olmadım bile ama şaşırdım bu konulara çoğu yöneliyor zaten meganın lideri de boş beleş bir adam değil araştırırsanız. Kısacası sağlam basmak gerek bir de işin sonu genelde kötü bitiyor nitekim Türkiye de ilk çıktığı zamanlarda olduğu gibi çünkü insanlar kazanacağım umuduyla giriyor kazanamyınca paralarını almayınca kötü anlaşmazlıklar çıkıyor. Kısacası derim ki uzak durun

Hocam şimdi hesap yapıyordum 40 TL ile bir web sitesi satsak, her getirilen üyeye %10 komisyon versek, 10 kişi getirince kendi paranız çıkıyor. Üstelik web sitesi ilerleyince reklam yapsa kullanıcı +'da. Bunların üstüne bir kaç kişi daha getirse yine ++'da. :) Hani bi sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum.