wmaraci reklam

Mega Holdinge benzer bi sistem?

21 Mesajlar 2.460 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Fayso Fayso WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** Z**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 99 / 120
  • Ticaret 54, (%96)
Konu kilit/////////

wmaraci
reklam

avsa1 avsa1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek avşa adası
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 20 / 13
  • Ticaret 9, (%100)
samimi bir arkadaşım megada üst düzey seminer verenlerden. geçenlerde görüştüm mahkemeleri vardı bu muhabbete yakın bir konusma geçti dedim yapan yokmu baska

cevap:benzer faaliyetlere giren birçok kuruluş var sonuç hüsran çünkü sağlam giriş yapıp iyi örgütlenemedikleri için hepsi patates

http://www.avsa1.com

• Üyelik 12.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** Z**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 99 / 120
  • Ticaret 54, (%96)
Cevabını çok beğendim. :) Hani ek olarak yeni şeyler eklesek? Hiç bir sıkıntı çıkmayacak durumu getirsek vaziyeti? Bizde iyi örgütleniriz ne yapalım. Ek fikirleriniz falan var mı? Hani isteğim hem ben kazanıyım hem kullanıcı.

• Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek avşa adası
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 20 / 13
  • Ticaret 9, (%100)
inciri duydunmu subdomain site veriyor alan adı host eticaret sitesi komple içinde ürünleride dahil full 900 dü sanırım fiyatı bundanda bi fikir edinebilirsin ;)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** Z**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 99 / 120
  • Ticaret 54, (%96)

avsa1 adlı üyeden alıntı

inciri duydunmu subdomain site veriyor alan adı host eticaret sitesi komple içinde ürünleride dahil full 900 dü sanırım fiyatı bundanda bi fikir edinebilirsin ;)

Teşekkürler, inceliyorum hemen. :)

HiO HiO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 97 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
altın işi yapan var reklam alma işi yapan var reklam tıklama işi yapan tonlarcası...

Geçen metrobüste gidiyordum karşımda oturan tanımadığım adam telefonunu gösterdi bana bak para kazanıyoruz ne güzel sende kazanmak ister misin dedi bi tuhaf oldum ne alaka sen kimsin falan resimler gösterdi anlattı eğitimini almış belli dinledim üye vs olmadım bile ama şaşırdım bu konulara çoğu yöneliyor zaten meganın lideri de boş beleş bir adam değil araştırırsanız. Kısacası sağlam basmak gerek bir de işin sonu genelde kötü bitiyor nitekim Türkiye de ilk çıktığı zamanlarda olduğu gibi çünkü insanlar kazanacağım umuduyla giriyor kazanamyınca paralarını almayınca kötü anlaşmazlıklar çıkıyor. Kısacası derim ki uzak durun

• Üyelik 12.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** Z**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 99 / 120
  • Ticaret 54, (%96)

HiO adlı üyeden alıntı

altın işi yapan var reklam alma işi yapan var reklam tıklama işi yapan tonlarcası...

Geçen metrobüste gidiyordum karşımda oturan tanımadığım adam telefonunu gösterdi bana bak para kazanıyoruz ne güzel sende kazanmak ister misin dedi bi tuhaf oldum ne alaka sen kimsin falan resimler gösterdi anlattı eğitimini almış belli dinledim üye vs olmadım bile ama şaşırdım bu konulara çoğu yöneliyor zaten meganın lideri de boş beleş bir adam değil araştırırsanız. Kısacası sağlam basmak gerek bir de işin sonu genelde kötü bitiyor nitekim Türkiye de ilk çıktığı zamanlarda olduğu gibi çünkü insanlar kazanacağım umuduyla giriyor kazanamyınca paralarını almayınca kötü anlaşmazlıklar çıkıyor. Kısacası derim ki uzak durun

Hocam şimdi hesap yapıyordum 40 TL ile bir web sitesi satsak, her getirilen üyeye %10 komisyon versek, 10 kişi getirince kendi paranız çıkıyor. Üstelik web sitesi ilerleyince reklam yapsa kullanıcı +'da. Bunların üstüne bir kaç kişi daha getirse yine ++'da. :) Hani bi sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum.

• Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek avşa adası
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 20 / 13
  • Ticaret 9, (%100)
sistem aynı :D reklamı eklemişsin + bahsettiğin rakamlarla kimseyi bu zincire çekemezsin çünkü hayellerini süsleyen hayat güç para vs.

40 tl hıı 4 tlde feramuz abi girse ordan %10 yarına sigara parası cepte ok :D muhabbet bu olur
cezbedip hayal dünyasına nüfus edemedin yatar :D

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
Mega Holdings'in kendisi gibi bu sistem de aynı: saçma + başkalarının üzerinden para kazanma.

Şu mega holdings'e hala kanıyorlar ya Allah akıl fikir versin. Ha bir de bazıları kendini çok bir şeyden anlıyor yapıyor havalara giriyorlar ya ona deli oluyorum.

Örnek vatandaş: http://emirhandurmaz.info/

Adam 2 milyara site yapıyor ama daha kendi sitesi hazır bir sistem üzerinden. Daha açıklama yapmama gerek yok herhalde.

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

Durotan adlı üyeden alıntı

Mega Holdings'in kendisi gibi bu sistem de aynı: saçma + başkalarının üzerinden para kazanma.

Şu mega holdings'e hala kanıyorlar ya Allah akıl fikir versin. Ha bir de bazıları kendini çok bir şeyden anlıyor yapıyor havalara giriyorlar ya ona deli oluyorum.

Örnek vatandaş: http://emirhandurmaz.info/

Adam 2 milyara site yapıyor ama daha kendi sitesi hazır bir sistem üzerinden. Daha açıklama yapmama gerek yok herhalde.

Fotoşopla kendisini bulutların üzerine koymuş ya :D

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al