Artık insanlar bu korkudan ve hayranlıktan uyansa iyi olur aslında. Bugün forumda tutup biri deseki google algoritmasını "çözdüm" "çözeceğim" "biraz çözdüm"
Bakın hiç abartmıyorum. Daha konuyu okumdan bu kişi hakkında ya saf derler ya **************. Gercekten "acaba" deyip konuyu okuyacak insan gercekten çok az cıkar.

Biri su forumda konu acmış olsaydı. Youtubeden istediğiniz video silinir. Silme bası 100 lira. Kimse inanmazdı. Hatta silse de video koysa hile var derlerdi.

Neden böyle ?

İnsan doğasındaki hayran olma ve kusursuzluk arayısını yasadıgı alanda var ediyor. Bizler seo yaptıgımız için genellikle bu güdülerimizi piyasanın devi google üzerine yoğulaştırıyoruz.

ama unutmayın. Her ne olursa olsun insanlar inanılmaz seyleri her zaman basardılar.

Tarihe bakın her zaman bulundugu cağ içerisinde inanılmaz ama bir asır sonra sıradan bir sayılan binlerce sey var.

Google acıklarını sıradan bir rasgele yada uzman biri arastırarak bulabilir. Fakat bir insanın kafasındaki hayranlık ve kusursuzluk algoritmasını çökertmek daha zor.