freelance iş ilanları

Bu Kadar Çaresizlik Neden ?

28 Mesajlar 2.609 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

hocam DMCA demişsiniz ben kayıt oldum 100 dolar yıllık ücretini ödedim elamanın birisi gelip içeriğimi çaldı öyle sizinkiler gibi video makale filanda değil ben makine satışı yapıyorum adam benim makine resimlerim benim 4 dile çevirdiğim teknik özellikler vs.. ile birde yurt dışına makine satmiş DMCA şikayet ettik bize ürünlerin sizin olduğunu kanıtlayın gibi bir mail geldi iso ce belgesi ticari sicil kaydı aklınıza ne geliyorsa hepsini yolladık daha çözecekler arkadaşlar 2 yıl oluyor türk mahkemeleri daha hızlı siteyi 1 senede kapattılar

DMCA çözüm değil

İşleyişini tam bilmiyorum nasıl oluyor, ama şunu biliyorum, işi böyle DMCA gibi resmiyete dökünce dediğiniz gibi resimlerinde telif haklarını almak lazım oluyor. Ya kendin çekeceksin yada parayla satan sitelerden görsel satın alacaksın tam hak için. Ama çözümü nasıl, işleyişi nasıl onu tam bilmiyorum.

wmaraci
reklam

Coddit Coddit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Can TURGUT adlı üyeden alıntı

Konuya Vakıf değilseniz yorumda bulunmayın hocam. Hitle alakası yoksa açın sizde bir site kopya içeriği basın indexletin para kazanmaya başlayın hadi buyurun.!

Adam "Bu durum benim özgün makalelerimizi sitemi olumsuz etkiler mi ?" diye sormuş bende önde sen index alıyorsan bişey olmaz önce o alıyorsa sıkıntı var dedim, saçma sapan yorum atma

coddit.org -- Kod paylaşma ve yardımlaşma sitesi

Can TURGUT Can TURGUT Şimdilik Boş Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 38 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

Coddit adlı üyeden alıntı

Adam "Bu durum benim özgün makalelerimizi sitemi olumsuz etkiler mi ?" diye sormuş bende önde sen index alıyorsan bişey olmaz önce o alıyorsa sıkıntı var dedim, saçma sapan yorum atma

Soran benim zaten neyin kafasındasın allah aşkına :D

Coddit Coddit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Soran benim zaten neyin kafasındasın allah aşkına :D

her kimse işte, kaale alıp cevap verende kabahat

coddit.org -- Kod paylaşma ve yardımlaşma sitesi
wmaraci
wmaraci

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

İşleyişini tam bilmiyorum nasıl oluyor, ama şunu biliyorum, işi böyle DMCA gibi resmiyete dökünce dediğiniz gibi resimlerinde telif haklarını almak lazım oluyor. Ya kendin çekeceksin yada parayla satan sitelerden görsel satın alacaksın tam hak için. Ama çözümü nasıl, işleyişi nasıl onu tam bilmiyorum.

evet haklısınzı ama zaten kendi üretimim olan bir makine resimleri ben çektim iso ce hepsi var sadece onları ikna etmeye kalıyor iş ülkemizin mahkemeleri daha sağlam emin olun

biz bu işi çözmesi için yabancidiziizleçcom ve dizimag sitelerini kapatan avkatla bile görüşmüştük

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

Coddit adlı üyeden alıntı

Hitle alakası yok kardesim sen haklısın. Trustrank gibi değerlerle önde olan kazanıyor. İndex hızıda önemli faktör.. Hit falan diye zırvalamışlar birde bilgisizlikle suçlamışlar .... Googleın yüzlerce algoritması var.

Can TURGUT Can TURGUT Şimdilik Boş Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 38 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

impjix adlı üyeden alıntı

Hitle alakası yok kardesim sen haklısın. Trustrank gibi değerlerle önde olan kazanıyor. İndex hızıda önemli faktör.. Hit falan diye zırvalamışlar birde bilgisizlikle suçlamışlar .... Googleın yüzlerce algoritması var.

Hocam sanırım rüya tabiri girmekten epey kafanız bulanmış sizin :)

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

Hocam sanırım rüya tabiri girmekten epey kafanız bulanmış sizin :)

Aynen dekorasyoncu adaşım.. Sen dekora devam et bu kafayla daha çok çalarlar yazını. Adam yardımcı olmaya calışmış, doğrularıda söylemiş saçma sapan tersemiştin. Senin gibilere herşey müstahak.. Biraz daha hit kasın siz.. İyi forumlar
Can TURGUT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al