wmaraci reklam
lidertakipci

Site hitler...

23 Mesajlar 2.595 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

eniscan789 eniscan789 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 937
  • Beğeniler 169 / 149
  • Ticaret 19, (%100)

BeYaZZZ adlı üyeden alıntı

öle bişey ki girdim ama bi an hemen çıkmak istedim domain bomba süper ama tasarım itiyor bir konular ne bilim iki satır yazılmış bırakılmış gibi hiç tatmin edici olmuyor örnek link http://www.androidgezegeni.com/2015/04/lg-g4un-kameras-nasl-olacak.html kullanıcı gözüyle beni bağlamadı

Hocam bazı konular oyle oluyor.Sadece tasarim konusundan siteye kaç puan verirsiniz.

wmaraci
reklam

ismailweb ismailweb Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
şahsen bu apk gibi download sitelerin wordpress değilde download cmsleri kullanmasından yanayım, senin siten mobile yönelik olduğu için mobil cms sistemlerine bakmanı öneririm, 2010 yılında filan baya uğraşmıştım aylık 600 tl de kazancı vardı, türkiyede cms sistemi yok bu arada hepsi yabancı hatta %80 i rus %15 i azeri %5 diğerleri, ama basit türkçeleştirme yapabilirsin rus cmsler genellikle ingilizce destekde verir

size yol gösterebilirler fakat yalnız yürümek zorundasınız !

eniscan789 eniscan789 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 937
  • Beğeniler 169 / 149
  • Ticaret 19, (%100)

ismailweb adlı üyeden alıntı

şahsen bu apk gibi download sitelerin wordpress değilde download cmsleri kullanmasından yanayım, senin siten mobile yönelik olduğu için mobil cms sistemlerine bakmanı öneririm, 2010 yılında filan baya uğraşmıştım aylık 600 tl de kazancı vardı, türkiyede cms sistemi yok bu arada hepsi yabancı hatta %80 i rus %15 i azeri %5 diğerleri, ama basit türkçeleştirme yapabilirsin rus cmsler genellikle ingilizce destekde verir

Hocam pek birşey anlayamadım :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al