Merhaba, geçenler de bir ekip kurduk.İslami, bilimsel, tarihsel bilgilerin yer aldığı bir yer olmasını düşündüğümüz sitenin yazı görsel vs. temeli atıldı. Kendi bütçesini karşılaması için kar amaçsız ticari araçları yine firmalarla görüşülmesi gerekiyor.
Şuurlu insanlar oluşturmak istiyoruz.
Reddiyeleler vs... Ekip arkadaşlarım gevşek davranınca hesabı dondurdum ve tek başıma çalışmaya karar verdim. Sonra da bir grafiker ile çalışsam çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Bu piyasayı az çok biliyorum.
Ciddiye alınması gereken bir konu.Yapan olsa bırakacağım ama kimse işe girişmeyince bizim gibi zavallıya kaldı bu iş.

Şimdi gönüllü çalışabileceğimiz grafiker arkadaşlar varsa ben video işine girişmeyi düşünüyorum. Grafikerlik yapıyorum fakat tüm yük üstüne binince ilerleyemiyorsun. zaman benim açımdan çok hızlı ve verimsiz geçiyor. Bereketsiz. Elime ayağıma dolanıyor herşey.
Çaresini bulamadım.
İlgilenen arkadaşlar varsa mail üzerinden görüşelim. Girişmek istediğim piyasalar var. Ve gerçekten kriter varsa o da hayatının bir anlamı olduğu ve o anlamı bulduğuna inanan ve ona doğru koşması gerektiğini bilen biri olmalıdır.