Webbiu adlı üyeden alıntı

Siz kendinizi iyice aştınız...
"Ayrıca o gelecekte de bundan para kazanılıyorsa (inancın var mı bilmiyorum ama) haramdır "
Bu nedir ? yani hiç bir insan evladı şu cümleyi ne olursa olsun kullanamaz sen haşa kendini ne zanlediyorsunda haramın o olup olmadığına karar veriyorsun ? internette baktığın görseller, indirdiğin ve kullandığın görseller haram o zaman..

Uzaydan gelerek web sitesi forumlarına yanıt yazan bir uzaylı veya dünyada yaşayıp insan dışında forumlara yazabilen bir canlı olmadığı tezinin doğruluğundan emin olduğumuz için en az sizin kadar insan evladıyım. Ama sanıyorum sizden daha mantıklı düşünüyorum. Çok güçlü bir müslümanlığım yok ve 12 yılda 3 defa camiye gittim ki, durum böyle bile olsa; söylediğim sözü yalnızca müslümanlık açısından yormanız da saçma olur. Eğer bir inancınız varsa, hangi din adamına sorarsanız sorun; böyle bir işlemin haram olduğu yanıtınızı alacağınızdan emin değilseniz bile boşa konuşmamış oluruz. Çünkü bırakın haramı, maramı. Böyle bir işlem muhakkak vâr olan bir yazı için yapılacaktır ki, ben daha insan evladına ait olmayan bir yazı görmedim ki, gökten inen sözler bile gelecek nesillere bırakılması için bir insan evladı tarafından yazılmıştır. Durum bu olduğuna göre her halükarda içeriği özgünleştirme safsatası altında alınan ve spin (yani takla attırılarak) yapılar değiştirilen bu yazının sahibi olacağı aşikârdır. Bu halde neden celallenip, bir de insan evladı olmadığıma dair bir yaftayı bana yakıştırıyorsunuz? Boş laf.