wmaraci reklam
lidertakipci

Günah mıdır sizce?

4 Mesajlar 763 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bylacoste bylacoste Lacoste'sal Üye Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Selam dostlar,
dün burada bir sitem için link kısaltma servisi arıyordum. Bc.vc ile çalışıyordum alternatif varmı diye bakıyordum. Sonra dedim madem devam bc'ye. Dün Akşama doğru 4-5 gibi içerik girdim. Kısaltma linkleri koydum. Ama site adult değil ama insanların merak ettiği kelimelerle kurdum. ... kişisi ifşa gibi konular var. Ama aslında ifşa yok, tıklayınca o kişinin resimleri çıkıyor yalnız açık-saçık bir durum yok. Ama dün gece düşündüm ya linkleri kaldırayım böyle şeyden gelcek kazanç gelmesin dedim. 2400 tık almış bc.vc ler video yüklemiştim younowdan oda 3k yı geçmiş blog görüntülenmesi almış başını gidiyor 5k ya yanaştı bir günde. Olay şöyle videoyu yarıda kesip bcvc linkiyle siteye yönlendiriyorum, linkte konuları açıyorlar devamı için tıklayın diyip gizli videoya atıyorum bunları. O videodada asıl konuya gidiyorlar. Kaldırayım mı sizce, benim pek içime sinmedi sizle paylaşmak istedim.

bayiol [.net] satılıktır - pm atın
wmaraci
reklam

Vee Vee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek seo
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 3 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
windowsun orjinal değilse bile kul hakkı yemiş oluyorsun ordan değerlendirmeye başla kendini ,günaha sebep olacak işler haram.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
İnsanların zaaflarından yararlanmak veya aldatıcı şekilde yönlendirmek dürüst bir davranış değildir. Bunu sorguladığına göre inançlı bir insansın. Bizler kazanç nasıl gelirse gelsin diyemeyiz.
Karar senin.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Kişisel hak ihlali yapmadığın sürece bak keyfine ama ifşa vs. tarzı videolar gerçek olmasa bile bir insanın adını lekeyebilir günahtan önce bu bir suçtur.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al