HiO adlı üyeden alıntı

Hocam yorumunuz için teşekkürler aslında ilk aklımda ki c# idi fakat daha sonra açık kaynağın tanımını öğrenince microsoft ve alt türevlerinden kaçtım yoksa burada asp ile ilgili konu açmış olurdum. Ama şüphesiz ki c# ın kolaylığı ve güzelliği de zor bulunur. görüşleriniz için tekar teşekkür edeirm hocam

Rica ederim. c# açık kaynak olmaya bilir bütün herşeyi microsofta bağlı olabilir fakat MİT'de bile VB.NET kullanılıyorsa microsoft'un dili bir ülkenin gizli istihbaratlarına kadar hizmet ediyorsa hiç birşey olmaz. mesela şunuda örnek veriyim, nesne tabanlı programala ilk başlarda php de yoktu. fakat c# direk nesne tabanlı olarak çıktı ki özelliğiyde buydu. yani php ücretsiz gönül verenlerin geliştirdiği platform, c# microsofttan ayda 100binlerde dolar maaş alan adamların geliştirdiği platform. adamlar c#i sevmese bile çok iyi geliştiriyorlarki o paraları alsınlar diye. PHP hayranlarının bir gün hevesi biterse php olduğu yerde durur. o yüzden bazen firmaların geliştirdiği şeylere önem vermek lazım. he illada c# istemiyorum dersen git java öğren en azından ondada web mobil deskop geliştirebilirsin. php sadece web. :(