HiO adlı üyeden alıntı

Hocam ben hem iş hemde ilgi alanı olarak bakıyorum. Sadece iş mantığı ile bakıp c# a başlarsam sıkılırım istirarım bozuur ve yarıda bırakırım diye düşünüyorum ama merak ve gelecek kaygısı birleşince bence daha stabil olur öğrenim durumu. Hocam 10 $ a satılıyor fakat kaç bin tane satılıyor söz gelimi bu forumda bile makale botu film botu dizi teması oyun teması aranıyor fakat stabil bir şeyler bulunamıyor. Söz gelimi keremiya adam yapmış 50 liradan koymuş para değil :) Ama eminim yüzlerce sattı bakınız wordpress teması yapanlar aynı şekilde küçük ama genele satışla bir şeyler oluyor. Tıpkı google play ve appstre gibi küçük ama milyonlara hitap. Ama php nin cılkı çıktığı konusuna bir şey diyemeyeceğim pek bilgim yok siz daha iyi bilrsiniz hocam ama php olmazsa olmaz bence web için şu an

şuan için aktif popüler hocam ama c# yada vb gibi dillere her saniye yeni özellikler geliyor ve php bunları yakalamayı bırakın daha nesne tabanlı programlamaya yeni güncellenmiş versiyonlarında geliyor. php artık gelişimi yavaşladı. bill gates yılmadı direndi php'ye karşı artık php ile c# arasında dağlar var.