wmaraci reklam

Wordpress yorum başlığı hk.

12 Mesajlar 1.377 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Enigmatic Enigmatic Emekli Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Telekominikasyon
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Siz wordpress in yerleşik kütüphanesini kullanıyosunuz, orada finch adında bir action var, bu actiona parametreler girmelisiniz, eğer anlamıyorum diyorsanız aşağıda kendi kullandığım ama daha tüm senaryoları oluşturamadığım (Cevap yaz vs.) bootstrap uyumlu kod var, kullanmak isterseniz buyrun.. comments.php oluşturup komple içine yapıştırın, sonra single.php dosyanıza şu kodu girin;

Not: dosyaları UTF8 Bom olmadan kaydedin notepad plus ile...

comments.php

/* Direct access not allowed */
if(!empty($_SERVER['SCRIPT_FILENAME']) && 'comments.php' == basename($_SERVER['SCRIPT_FILENAME'])) :
die('Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok');
endif;
/* Direct access not allowed */
?>

Konusuna Yorum Yap

post_password)) : ?>
post_password) :
die('
Bu sayfa şifre korumalıdır. Yorumları görüntüleyebilmek için sayfa şifresini girin.
');
endif; ?>

Bu konuya kayıtlı üyeler yorum yazabilir. Giriş yapmak için buraya tıklayın.

olarak giriş yaptınız. Çıkış yap.

ID); ?>

Bu konu yoruma kapalıdır.

comment_approved == '0') : ?>
Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Ek Olarak: Örnek için şuraya bakabilirsiniz.

wmaraci
reklam

fatihalagoz fatihalagoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Sistem ve Ağ Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 13 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
finch benim kullanmış olduğum template. vermiş olduğun kodu uyguladım fakat yanlış birşeyler yapmış olmam gerek ki başarılı olamadım Wordpress 4 versiyonunu kullanıyorum.

Ayrıca yabancı bir makalede comments.php dosyasında comment_form(array('title_reply' => 'Leave a reply' )); komutunu ekleyin demişler. bunu paylaşmış olduğum kodun neresine girmem gerekiyor.

Ek Olarak: En sonunda başardım arkadaşlar, yardımlarınız için teşekkür ederim. Şu şekilde çözdüm, comments.php dosyasını wordpress üzerinde editledim ve en alt kısımda bulunan comment_form($fields); kodunu comment_form(array('title_reply' => 'Yorum ve Görüşleriniz' )); bu komut ile değiştirdim.

Şuanda istediğim şekilde bunu değiştirebiliyorum.

Yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim, belki birilerinin ihtiyacı olur.

Ek Olarak:

fatihalagoz adlı üyeden alıntı

finch benim kullanmış olduğum template. vermiş olduğun kodu uyguladım fakat yanlış birşeyler yapmış olmam gerek ki başarılı olamadım Wordpress 4 versiyonunu kullanıyorum.

Ayrıca yabancı bir makalede comments.php dosyasında comment_form(array('title_reply' => 'Leave a reply' )); komutunu ekleyin demişler. bunu paylaşmış olduğum kodun neresine girmem gerekiyor.

Ek Olarak: En sonunda başardım arkadaşlar, yardımlarınız için teşekkür ederim. Şu şekilde çözdüm, comments.php dosyasını wordpress üzerinde editledim ve en alt kısımda bulunan comment_form($fields); kodunu comment_form(array('title_reply' => 'Yorum ve Görüşleriniz' )); bu komut ile değiştirdim.

Şuanda istediğim şekilde bunu değiştirebiliyorum.

Yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim, belki birilerinin ihtiyacı olur.

Aşağıdaki makaleden yararlanılmıştır...
Your theme uses the function comment_form() (reference). You can add arguments to that function, for instance:

comment_form(array('title_reply' => 'Leave a reply' ));

Go to your theme editor, select comments.php and at the second to last rule replace comment_form(); with the code above. Replace 'Leave a reply' with your own text of course.

http://www.maksitasarim.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al