wmaraci reklam

İşsizlik 5 Yılın Zirvesinde!

32 Mesajlar 2.896 Okunma
smmexpress

Sakulta Sakulta antakyabilgisayar.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 196 / 96
  • Ticaret 4, (%100)
Eğer aklı başında bir insansanız Türkiye'nin nereye kimin eli ile götürüldüğünü anlarsınız. Bu kadar yolsuzluk bu kadar yalan dolan ses kaydı yapılan işler, o kadar harcanan para saraya dökülen milyar dolarlar, sokaklarda ki boy boy posterler gökyüzünü göstermeyen bayraklar o kadar seçim araçları o kadar dökülen para ve yolsuzluk yok değil mi ?
chimera

kişi bu mesajı beğendi.

Türk Türk'ü korumazsa, Tanrı Türk'ü korumaz!...
wmaraci
reklam

sadrazam sadrazam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)

Sakulta adlı üyeden alıntı

Eğer aklı başında bir insansanız Türkiye'nin nereye kimin eli ile götürüldüğünü anlarsınız. Bu kadar yolsuzluk bu kadar yalan dolan ses kaydı yapılan işler, o kadar harcanan para saraya dökülen milyar dolarlar, sokaklarda ki boy boy posterler gökyüzünü göstermeyen bayraklar o kadar seçim araçları o kadar dökülen para ve yolsuzluk yok değil mi ?

Yolsuzluk ne zaman olmadı ki ? sen şuan muhalefetin yandaşı olan holdinglerin nasıl o kadar büyüdüklerini düşün bari. kimin zamanında ne kadar büyüme katetmişler onlara bak. Aydın doğan akpartiye neden düşman biliyormusun : bkz. https://www.youtube.com/watch?v=b8dNkDIQS2U bunu sadece o söylemiyor. cem uzanda açık olarak açıklamıştır. aydın doğan bana rüşvet teklif etti demiştir. ortak bir paydada buluşmayacak 2 insan burada ortak söylemlerde bulunuyorlar.

MelihAKKUS MelihAKKUS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 55 / 43
  • Ticaret 9, (%100)
Siyaset muhabbetleri dostu bile düşman yaptığı için oldum olası hiç sevmemişimdir.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 196 / 96
  • Ticaret 4, (%100)

sadrazam adlı üyeden alıntı

Yolsuzluk ne zaman olmadı ki ? sen şuan muhalefetin yandaşı olan holdinglerin nasıl o kadar büyüdüklerini düşün bari. kimin zamanında ne kadar büyüme katetmişler onlara bak. Aydın doğan akpartiye neden düşman biliyormusun : bkz. https://www.youtube.com/watch?v=b8dNkDIQS2U bunu sadece o söylemiyor. cem uzanda açık olarak açıklamıştır. aydın doğan bana rüşvet teklif etti demiştir. ortak bir paydada buluşmayacak 2 insan burada ortak söylemlerde bulunuyorlar.

Sanırım yolsuzluğu aklamanın yeni yolu bu "yolsuzluk ne zaman olmadı ki" yani öncekiler yaptı buda yapsın... bu nasıl bir partizanlık bu nasıl bir düşüncedir. Yolsuzluğu her kim yaparsa yapsın bu kötüdür ahlak dışıdır, bunu bu da yaptı şu da yaptı diyerek kimse hafifletemez...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)

Sanırım yolsuzluğu aklamanın yeni yolu bu "yolsuzluk ne zaman olmadı ki" yani öncekiler yaptı buda yapsın... bu nasıl bir partizanlık bu nasıl bir düşüncedir. Yolsuzluğu her kim yaparsa yaptın bu kötüdür ahlak dışıdır bunu bu da yaptı şu da yaptı diyerek kimse hafifletemez...

tamamda arkadaşım . o zaman iktidar da olanlar şimdi aktif siyasetteler aynı cümleleri başka bir uyarlamayla bende sana kurabilirim o zaman.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 196 / 96
  • Ticaret 4, (%100)
Ne o zamanın iktidarları ne bu zamanın iktidarları hiç biri hiçbiriniz umurum da değilsiniz olmadınız da. Ben siyasetçi değilim ve burada siyaset yapmıyorum ülkem vatanım ve bölünmez bütünlüğüm hakkında kaygılarım var. Bugün şu ülkede yaşanan olaylar hortlayan mezhep kavgaları hortlayan ümmet faşizmi hortlayan arap milliyetçiliği beni kaygılandırıyor. Ne kadar etnik döküntü var ise ülkeye sokulması tüm enerji güçlerinin dış ülkelere bağlanması adaların kaybedilmesi doğuya erişimin kalmaması Hatayın şehrimin tamamen suriyelilere teslim edilmesi işsizlik yolsuzluk yoksulluk rüşvet gasp artan uyuşturucu işleri vs. bilmem anlatabildim mi gerçi bunu da anlamayacaksınız.

Tanrı Türkün Yardımcısı Olsun!

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)

Ne o zamanın iktidarları ne bu zamanın iktidarları hiç biri hiçbiriniz umurum da değilsiniz olmadınız da. Ben siyasetçi değilim ve burada siyaset yapmıyorum ülkem vatanım ve bölünmez bütünlüğüm hakkında kaygılarım var. Bugün şu ülkede yaşanan olaylar hortlayan mezhep kavgaları hortlayan ümmet faşizmi hortlayan arap milliyetçiliği beni kaygılandırıyor. Ne kadar etnik döküntü var ise ülkeye sokulması tüm enerji güçlerinin dış ülkelere bağlanması adaların kaybedilmesi doğuya erişimin kalmaması Hatayın şehrimin tamamen suriyelilere teslim edilmesi işsizlik yolsuzluk yoksulluk rüşvet gasp artan uyuşturucu işleri vs. bilmem anlatabildim mi gerçi bunu da anlamayacaksınız.

Tanrı Türkün Yardımcısı Olsun!

Neyse fazla siyaset yapmayalım artık. herkes görüyor zaten neyin ne olduğunu. . aynı meslek ile uğraşıyoruz herhalde güvenlik kamerası vs. işleriylemi uğraşıyorsun.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

İsa adlı üyeden alıntı

Sitesine programla ziyaretçi kazandırmak isteyen zihniyetle kahvede oturup bütün gün sigara içen sonra da "iş yok ne yapayım?" diyen zihniyet aynıdır.

Ayrıca zaman, milliyet ve cumhuriyet yayınlarından da gına geldi artık. Sürekli aynı paylaşımları yapıp birilerini kışkırtmaya çalışıyorsun. Yaptığın ayıptır, okumak isteyen zaten girip okuyor.

Yahu beyler yolsuzluktan işsizlikten doların fırlamasından şikayet etmiyorsunuz da benim haberleri buraya taşımam mı sizi rahatsız ediyor? Kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz, sizin için söylüyorum yapmayın elinizde veri varsa işsizlikle ilgili buyrun paylaşın olmayan bir şeyi yazmıyoruz.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 196 / 96
  • Ticaret 4, (%100)

sadrazam adlı üyeden alıntı

Neyse fazla siyaset yapmayalım artık. herkes görüyor zaten neyin ne olduğunu. . aynı meslek ile uğraşıyoruz herhalde güvenlik kamerası vs. işleriylemi uğraşıyorsun.

Aslında siyaset yapmıyorum kanım sadece Türk milletinin kendine gelmesi için bir iki şey yazıyorum siyaset yalan dolan işidir ben ne yazarsam kanıtları ile elimde var.

Bilişim ve teknoloji

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Yahu beyler yolsuzluktan işsizlikten doların fırlamasından şikayet etmiyorsunuz da benim haberleri buraya taşımam mı sizi rahatsız ediyor? Kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz, sizin için söylüyorum yapmayın elinizde veri varsa işsizlikle ilgili buyrun paylaşın olmayan bir şeyi yazmıyoruz.

İşsizlik için diyeceğimi dedim, kimse iş yok demesin sakın.
Dolar konusunda da her şey ortada. Seçim, petrol v.s.

Beni rahatsız eden haberlerin paylaşılması değil. Senin sürekli siyasi ve kışkırtıcı şekilde ardı ardına paylaşım yapman.
isousluer sadrazam

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al