wmaraci reklam
lidertakipci

Milli Eğitim Bakanlığı Ve Mobil Yazılım

5 Mesajlar 565 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

EscomeBilisim EscomeBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster, Grafiker, Sunucu Ba
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 493
  • Beğeniler 135 / 80
  • Ticaret 4, (%25)
Arkadaşlar, abilerim ben lise 2 öğrencisiyim ben mobil programlama öğrenmek istiyorum internetten öğrenebilirim ama ben belge almak istiyorum ve milli eğitim bakanlığı mobil programlama açmadı ben buna şöyle bir çözüm buldum ve sizdende destek istiyorum milli eğitim bakanlığına mesaj yada posta yoluyla mobil programlama istediğimizi söylesek nasıl olur ? kaç güne , aya , yıla faaliyete geçer ? merak ediyorum yardım edecek kişiler şu linkten mesaj yollayabilirler : http://istanbul.meb.gov.tr/www/iletisim.php

Yardımcı olacak herkeze teşekkürler ...

wmaraci
reklam

emrah4334 emrah4334 bilgissayar.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
istanbulda çok güzel programlama öğrenecek özel kurslar var (bilgeadam vs) bence gidip onlara katıl sertifika da veriyorlar ve verdikleri sertifikalar çoğu yerde geçerli, ben yine de senin için pm atarım. ama milli eğitimden beklersen aya değil yıllar sonraya kalır, senin gibi düşünen öğrenci arkadaşlarımız çok olursa belki açılır.

EscomeBilisim EscomeBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster, Grafiker, Sunucu Ba
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 493
  • Beğeniler 135 / 80
  • Ticaret 4, (%25)

emrah4334 adlı üyeden alıntı

istanbulda çok güzel programlama öğrenecek özel kurslar var (bilgeadam vs) bence gidip onlara katıl sertifika da veriyorlar ve verdikleri sertifikalar çoğu yerde geçerli, ben yine de senin için pm atarım. ama milli eğitimden beklersen aya değil yıllar sonraya kalır, senin gibi düşünen öğrenci arkadaşlarımız çok olursa belki açılır.

Şimdi ben bir şirket sahibi olsam :) Özel lise , özel üniversite'den mezun kişileri almam nedeni ve sebebi ise parayla geçip boş bilgi alıp gelmeleri bi meb'den belge almak var bide bilgeadam'dan :)

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

EscomeBilisim adlı üyeden alıntı

Şimdi ben bir şirket sahibi olsam :) Özel lise , özel üniversite'den mezun kişileri almam nedeni ve sebebi ise parayla geçip boş bilgi alıp gelmeleri bi meb'den belge almak var bide bilgeadam'dan :)

Yanlış düşünüyorsunuz MEB'in vereceği belgedeki eğitim BilgeAdam'dan düşük olacaktır.

wmaraci
wmaraci

emrah4334 emrah4334 bilgissayar.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

EscomeBilisim adlı üyeden alıntı

tabi öyle düşünenler de var ama bu gibi kurslara gidenler iyi bir para veriyor ama sadece öğrenmek için veriyor bu parayı, ve bu kursları bitiren arkadaşlarımın çoğu istedikleri seviyelere geldi. Ama çoğunluğun düşüncesi devlet kurumundan olsun taştan olsun düşüncesinde :)
EscomeBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al