Evet dünden beri forumda rüzgari esen halil arıcıdan son açıklama

[COLOR=Red]/////////////////////////////////////////////////////////
[/COLOR]
İlk olarak hangisinden başlayacağımı bilemiyorum.İnsanları dolandıran wmaracı tema satıcılarından mı ? yoksa iyinetin komik genel moderatöründen mi ?

Hangisinden bahsetsem.Nasıl olsa hepsinden bahsedeceğim.İlk olarak wmaracında satılan gribe teması hariç tüm temalar çok yakın bir zamanda paylaşacağım.Script sitemizde tabi ki

Para dökenlere geçmiş olsun.
Herşey dün gece başladı.Nurçin Özer adlı arkadaşımız bir şey paylaşmış.Fakat onun bunla hiç bir alakası yok sadece paylaşım başka bir alakası yoktur.

Ve ordaki çakma temaları söyledim.Tamamını

çekemediler.Wmaracından banladılar.Olsun iki-üç insanı bilinçlendirdiysem ne mutlu bana.Dolandırılmaktan kurtardıysam ne mutlu bana. Wmaracına bu kadar söz yazdığımıdan utanıyorum.Değmeyecek insanlar…
-
Ve İyinet.
Burda iyinetin genelini kötülemiyorum.İyinette çok iyi arkadaşlarım oldu.(Bakınız:Onur,Lacoste,Eif).Yönetimde iyiy’di’.Şimdi genel moderatörün bana nasıl ban attığını anlatacağım.Daha doğrusu resimlerle

Bana gelen özel mesaj:Kriptex tarafından atıldı.
[B]Resimleri üstüne tıklayarak büyütün.[/B]

Ve arkadaşı ekledik.

Ve banlandık.İşte adalet.
-
Fuub.net
Bu forum hakkında tek diyebileceğim şey inci sözlüğe satılmış bir forumdur.
-
Webmastersitesi.net
Şuan burda bulunmaktayım.Git gide benim gözümde önemini kaybediyor.’Webstyler ve pixel’ takma adlı kullancılar için ordayım zaten.Orasıda git gide adaletini kaybedeceğe benziyor
-

İşte banlanış sebeplerim yoksa bende bir suç aramayın.

Hepimize iyi günler,geceler,günaydınlar dilerim.Ne zaman okuyorsanız…

[COLOR=Red]/////////////////////////////////////////////////////////[/COLOR]