KONUYA YORUM YAZMAYANA ÜCRETSİZ DESTEK SAĞLAMIYORUM.İNSAN BİR TEŞEKKÜRÜ BİLE ÇOK GÖRÜRMÜ YA ?

Merhaba arkadaşlar bu forumda kalıcı bir o kadarda cevremdekilere yardımcı olmak istiyorum.

Bunun için sizlere bir kaç ücretsiz hizmet vereceğim.Bir çok sitemde hatta tamamında bu zamana kadar analizlerim sayesinde kendi reklam eyrleşimlerimi kendim yaparak sayfa to oranlarım olsun tbm oranlarım olsun oldukça güzel sonuçlar alarak kazandım.

Şuan piyasada bu işi sadece ;" şuraya bu reklam buraya bu reklam " demesi ile 50-60 lira alan kişiler var. Yazık etmeyiniz paralarınıza.Para kazanmak ve harcamak bu kadar basit olmamalı.

Sizler için bu hizmeti 1 kuruş istemeksizin ücretsiz yapacağım.Sizden tek ricam bu işlemleri pm üzerinden değil aşağıdaki verdiğim başvuru kısmından yapmanız.

Başvuruyu dolduracaksınız ben size şahsi mailim üzerinden sitenizi inceledikten sonra sitenizin neresine hangi reklam türlerini kullanacağınızı ve renk tonlarını ileteceğim.
[B][COLOR=Red]
BURADAN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ[/COLOR]
[/B]

Not: başvuru yapanlar lütfen konuya yazın konunu aktif olması ve diğer arkadaşlarımızında bundan yararlanması için.
Not2: En geç 24 saat içerisinde tarafınıza dönüş yapacağım.

Bir arkadaşımızdan aldığımız mükemmel bir geri dönüş:
[COLOR=Red]Sayfa to'ya dikkat.[/COLOR]

[B]Analizleri yapılan kişiler:[/B]

İLK PARTİ

İKİNCİ PARTİ