omerknet adlı üyeden alıntı

Aslında ikinci defa yazmayacaktım ama şu tavrınızdan dolayı dayanamadım.

Fiyat soran sizsiniz, arkadaşlarda iyi veya kötü niyetle bilmem ama bir yerden fiyatı başlatmışlar art arda fiyat teklifi gelince iş ihale tarzına dönmüş diye destekleme amacıyla, birazda gidebildiğim yere kadar gitme amacıyla teklif verdim.

Ancak şimdi burada kullanamayacağım bir tabire tam uygun bir tavırla triplere girdiniz.

Pek saygıdeğer satıcı o zaman alt limit belirleyip bir fiyat çekerek ihale açmalıydınız. Kimseyi küçümsemeye hakkınız yok. Madem projeniz o kadar güzel, o kadar değerli pek değerli vaktinizi bu projeye harcayıp bir yerlere getirseydiniz. Şuna eminim ki benim kadar yoğun çalışan biri değilsiniz ama ben bu projeyi mesela alabilmiş olsam sadece bu sevimli canlılar için bile vakit ayırabilirdim. İnsan böyle bir projeyi daha iyi ellerde hayat bulması için bağışlayabilir. Aslında projenizin neden başarısız olduğunu buradan açıkca anlayabilirsiniz. (Maddi beklentiler)

Ha bundan sonra ihale açsanız da ben artık sizden iğne bile alır mıyım orası biraz şüpheli. Haydi hayırlı işler.

beni gaza getirip projeyi sana bağışlama mı bekliyorsan by kurnaz çok beklersin çok bilmişlik yapma burada herkes az çok bu ''işi bilen'' insanlar böyle bir site için 15 tl , 45 gibi rakamlar komik olduğunu herkes bilir

Ek Olarak:

ermaneray adlı üyeden alıntı

şu kendilerince teklif verenler acaba yazılanları idrak mı edemiyor ?

arkadaş yazmış güzelce konusunda
işlerim yoğunluğundan dolayı elden çıkarmak istiyorum sizce kaça gider demiş yani soru sormuş teklif verin dememiş bile sizden beklediği cevap 50 tl eder 500 tl eder 1000 tl eder gibi fiyat bilgisi

tekrar yazıyorum gelip teklif verin dememiş bu arada konunun açıldığı bölüm site fikir alışverişi bölümünde dikkatinizi bu yöne verin

site satışları bu bölümde değil site alım satım bölümünde yapılıyor! satmak istese bu bölüme açardı

hay ağzın bal yesin arkadaşım