500 K İnstagram

3 Mesajlar 643 Okunma
smmexpress

hatuu hatuu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 31 / 29
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba arkadaşlar merak ettiğim birşey var, instagram hesabım arada bir birilerini takip ediyor kendiliğinden ve bu hesapların her zaman 350-500 K arası takipçisi oluyor.

Bunun bi satın alma işlemi olduğunu biliyorum, ama benim profilim gibi aktif kullanıcı profillerinden 500K satın almak gerçekten mümkün mü yoksa ben botların arasında kaynayan birisi miyim?

Birde bu satın alınan üyelerden biri olmaktan nasıl kurtulabilirim?

wmaraci
reklam

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
İnstagramda izin verdiğin uygulamarı kaldırman gerekiyor aynı sorunu bende yaşadım. Mobil üzerinden bunu yapamazsın. Bilgisayardan instagram hesabına gir. Sağ üst menüden ayarlar ve uygulama ayarlarına gir. Oradan bağlı olan tüm uygulamaları kaldır. Son olarak şifreni değiştir. Tamamdır

hatuu hatuu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 31 / 29
  • Ticaret 17, (%100)

ozdenfurkan adlı üyeden alıntı

İnstagramda izin verdiğin uygulamarı kaldırman gerekiyor aynı sorunu bende yaşadım. Mobil üzerinden bunu yapamazsın. Bilgisayardan instagram hesabına gir. Sağ üst menüden ayarlar ve uygulama ayarlarına gir. Oradan bağlı olan tüm uygulamaları kaldır. Son olarak şifreni değiştir. Tamamdır

Kaldırma işlemini yapmama rağmen yaşıyordum ancak şifremi değiştirmemiştim. Şimdi değiştirip sonucu bekleyeceğim, teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al