YS Belgesi Yenilemesi için Müracaatımız yapıldı. Malesef tüm firmaları sildiler. Telefonla görüşme yapıldı.Bu Hafta yada önümüzdeki hafta güncelleme yapılacak ozaman ekleneceği bilgisi verildi. Tema konusuna gelince piyasada okadar gereksiz insanlar varki Firma ile irtibata geçtik lisanslı yazılım alınacak Malesef bu konuda magdur olduk.

Ayrıca. Güvenilirlik konusuna değinmek isterim. Şuanda Magdur olan başka firmalardan müşterilere ki taşıma işi dahi bizimle alakalı olmasada Bozuk Sqllerine kadar düzelterek sistemlerini çalıştırıp veriyoruz. Bu durumda bilinçsiz ve bizi tanımadan yorum yapan arkadaşlarada bir tavsiyem Şahısları ve firmaları tanımadan lütfen yorumlarınızı ortada yapın. Kırıcı ve lekeleyici olmasın. Argehostu Tanımıyor olabilirsiniz...

Fakat Domaini sorguladığınızda 6 yıldır aynı kişide hiçbir zaman kesinti olmadan yayın yaptıgını göreceksiniz.

Tanınmama konusuna gelince... Uzun yıllardır Şahsım İzzet KILIÇ bu sektöre hizmet vermekteyim.. Çok büyük Otel, Kurum ve Kuruluşlara Dedicated hizmeti sağlamaktayım. Firma olarak 17 Firma envanterinde Sunucu bulunmakta En düşüğü 48 gb ram olarak.

Buna istinaden. Derseniz ki Buda sanırım kendini övüyor.

Sunucu Alımı 1

Sunucu Alımı 2

Biz Kiralık Sistemler Alarak bu işi yapmıyor direk sunucuyu alarak envanterimize koyuyoruz. DGN ve Ni.net.tr ayrıca Salay Telekonikasyon yeni adı ile Spn ile çalışıyoruz. Tekrar ediyorum Sunucu Kiralamıyor Barındırıtıyoruz...

Demek istediğim Çözüm odaklıyız. Sorununuz çözülmüyorsa ozaman Argehost Öyle yada böyle diyebilirsiniz.. Ama Her müşteri velinimettir diyerek tüm sorunları ile ayrı ayrı ilgileniyoruz...

Aşağıda da Ofisimizden Bir kaç resim paylaşıyorum... Bunu inandırmak yada sizlere birşeyler kanıtlamak için degil bilginiz olması için paylaşıyorum...

Yinede Herkese olumlu olsumsuz yorumları içinde teşekkür ediyorum ( şahsım adına )