siflali adlı üyeden alıntı

tamam site kurmuşsunuz fakat içerik olarak kurulumları vs copy paste yapmayın bari. Bir çok scriptin içeriği scriptside.tk dan kopyalanmış. Yaptığınız ayıp

Güzel kardesim bu scriptler birden fazla sitedede bulunmaktadır fakat içerik yazıları tamamen kendimize aittir ama scriptleri tabikide yabancı ve türk sitelerinden toplayarak bir araya getirmeye çalışıyoruz burada kendim script yazıp siteme eklersem heralde ücretsiz yapmam bu işi scriptside.tk diyorsun onlar kimden alıyorlar kendilerimi yazıyorlar tüm scriptlerini burada siteni tanıtıcaksan konu aç ok . dediğim gibi scriptler tabiki türk-yabancı sitelerden alınarak düzeltilip yada kullanılır hale getirilip koyuluyor siteye fakat içerik yazıları tamamen yazarlara aittir .Birde sunu belirtiyim sitemiz subat ayında açıldı scriptside.tk nin geçmişi seneleri buluyor fakat alexa durumuna pagerank durumuna bakılınca daha önde gibi bizim sitemiz bence siteler arası yorumu googleye alexaya bırakalım copy paste ile bir yerlere gelinmez bunu her site sahibi bilmeli ve biliyor.

Ek Olarak:

wpuzman adlı üyeden alıntı

Bence çok güzel.ALLAH utandırmasın.Ben wp formatında böğle bir sitenin olmasını çok istemiştim.Hayırlı olsun kardeşim

tesekkürler amin.