wmaraci reklam

Youtube Canlı Yayın ?

13 Mesajlar 1.773 Okunma
wmaraci reklam

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
Twitch.tv ile sıkıntı çekmezsiniz anlık görüntü aktarıp sohbet kutusundan soruları alabilirsiniz yayını bilgisayara kaydeder youtube yüklersiniz program olarak tavsiyem OBS.

hesap satış
wmaraci
reklam

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

grsy adlı üyeden alıntı

Twitch.tv ile sıkıntı çekmezsiniz anlık görüntü aktarıp sohbet kutusundan soruları alabilirsiniz yayını bilgisayara kaydeder youtube yüklersiniz program olarak tavsiyem OBS.

Biraz önce bir deneme yaptım Hangouts da fakat baya geç yayına geliyor ses. Bu internet hızıyla alakalı sanırım değil mi ? :/ Katılımın çok olması bunu etkiler mi peki ? İzleyen sayısı çok olursa yani ?

Çocuklar twich vs. bilmezler. Ayrıca Youtube kanalımda tüm konu anlatım videoları ve youtube üzerinden yapmam gerekiyor bu canlı yayını.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Biraz önce bir deneme yaptım Hangouts da fakat baya geç yayına geliyor ses. Bu internet hızıyla alakalı sanırım değil mi ? :/ Katılımın çok olması bunu etkiler mi peki ? İzleyen sayısı çok olursa yani ?

Çocuklar twich vs. bilmezler. Ayrıca Youtube kanalımda tüm konu anlatım videoları ve youtube üzerinden yapmam gerekiyor bu canlı yayını.

Söylediğim gibi yapılması gereken bişiy yok twitch.tv/adin gibi kanal linkini çocuklara atıcaksın bu kadar
Twitch yayın yaparken ekstra olarak yayını kaydedersin yüklersin

Diğer yollar seni çok uğraştırır en kolayı benim söylediğim OBS Ayarları için tıkla.

hesap satış
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al