wmaraci reklam
lidertakipci

DavaAc.com Öneri Yapın ?

10 Mesajlar 918 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ilhanOzturk ilhanOzturk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
Bitiş Tarihi 22.04.2016 - Kalan 365 gün

Domaini Daha yeni aldım | davaac.com | aslında dava aç gibi birşey aklıma geldi öyle aldım sizce ne alanda iyi olur ? , satsam ne kadara satabilirim ?

wmaraci
reklam

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
Nasıl dava açılır, hangi konularda dava açma hakkına sahip olabilirim? gibi soruların cevaplarını yayınlayabilirsiniz hocam. Tutulur diye tahmin ediyorum, çünkü bu konuda bilinçsiz bir çok insan var. Alan adı güzel bence, satmayın derim. :)
ilhanOzturk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 3, (%100)

D3M1R adlı üyeden alıntı

Nasıl dava açılır, hangi konularda dava açma hakkına sahip olabilirim? gibi soruların cevaplarını yayınlayabilirsiniz hocam. Tutulur diye tahmin ediyorum, çünkü bu konuda bilinçsiz bir çok insan var. Alan adı güzel bence, satmayın derim. :)

şu şekilde bir projem var ama scripte cok para gidicegini tahmin ediyorum sikayetvar'ı biliyorsunuz ora gibi ama üyeler şikayetlerini yazıcak dava acmak istiyenler , firmalar yerinede avukatlar olucak tabi avukat alımını ücretli yapıcaz sizce iyi olurmu ?=

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bence gayet güzel domain. Yani dava açma ile ilgili güzel içerikler girerseniz dava nasıl açılır dava açma süreçleri ücretleri vs. tarzında keyword lerle ayrıca hukukla ilgili paylaşımlarla iyi bir yer edinebilirsiniz. Bir de şehir ve avukatlar listesi yaparsınız reklam alırsınız avukatlardan zaten avukatlar genelde maddi durumu iyi insanlar :) adsense falan derken iş yapar gibi geliyor bana. Ancak şunu belirteyim hukuk kategorisinde birara çalıştım. Bir makale yazana kadar ömürden ömür gidiyor çok değişik terimler var ve çok uzun oluyor. Parası güzel ama

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)

İlhan Öztürk adlı üyeden alıntı

şu şekilde bir projem var ama scripte cok para gidicegini tahmin ediyorum sikayetvar'ı biliyorsunuz ora gibi ama üyeler şikayetlerini yazıcak dava acmak istiyenler , firmalar yerinede avukatlar olucak tabi avukat alımını ücretli yapıcaz sizce iyi olurmu ?=

question2answer adlı scripti kendinize göre düzenleyerek kullanabilirsiniz hocam. İnsanların sanala güveneceklerini sanmam avukat konusunda ne yazıkki. :o

• Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 3, (%100)

erekaone adlı üyeden alıntı

Hocam bence gayet güzel domain. Yani dava açma ile ilgili güzel içerikler girerseniz dava nasıl açılır dava açma süreçleri ücretleri vs. tarzında keyword lerle ayrıca hukukla ilgili paylaşımlarla iyi bir yer edinebilirsiniz. Bir de şehir ve avukatlar listesi yaparsınız reklam alırsınız avukatlardan zaten avukatlar genelde maddi durumu iyi insanlar :) adsense falan derken iş yapar gibi geliyor bana. Ancak şunu belirteyim hukuk kategorisinde birara çalıştım. Bir makale yazana kadar ömürden ömür gidiyor çok değişik terimler var ve çok uzun oluyor. Parası güzel ama

teşekür ederim.

D3M1R adlı üyeden alıntı

question2answer adlı scripti kendinize göre düzenleyerek kullanabilirsiniz hocam. İnsanların sanala güveneceklerini sanmam avukat konusunda ne yazıkki. :o

şu şekilde sanal avukat olmucak tabiki herşehirden bir avukat olucak , avukatlar kendi şehir'indeki insalara adres ve telefon vererek itibarata geçerek anlaşma saglıyacaklar :)

• Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)

İlhan Öztürk adlı üyeden alıntı

teşekür ederim.

şu şekilde sanal avukat olmucak tabiki herşehirden bir avukat olucak , avukatlar kendi şehir'indeki insalara adres ve telefon vererek itibarata geçerek anlaşma saglıyacaklar :)

Yoo benim sanaldan kastım sanal avukat değil tabikide, yani her avukata güven olmaz sonuçta, gider sağlam bi avukat bakar kendine ya da sitenizle anlaşmalı avukatlar bulabilirsiniz. vs vs...

Yandexer Yandexer Yandex Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 58 / 84
  • Ticaret 4, (%100)
Güzel alan adı sade ve kolay kullanımı olan bir soru cevap yazılımı şeklin de değerlendirilebilir diye düşünüyorum.

hzmhzm hzmhzm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 121 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Ben bi ara girdim hukuki site yapma işine şikayet edildim avukatlık kanununa göre avukata iş getirmenin 6 ayla 1 yıl arasında hapis cezası var. Bana kalırsa hiç avukat bulaştırmadan kendin bişeler yapabiliyorsan yap. Bu arada hukuki bilgi verirken de dikkatli olman lazım o alan oldukça sakat avukatlarla uğraşma sakın :)

1136 sayılı Avukat Kanunun “Avukata Çıkar Karşılığında İş Getirme” yasağı başlıklı 48.maddesinde “Avukat veya iş sahibi tarafından vadolunan veya verilen bir ücret yahut da herhangi bir çıkar karşılığında avukata iş getirmeye aracılık edenler ve aracı kullanan avukatlar altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Bu eylemi yapanlar memur iseler, verilecek hapis cezası bir yıldan aşağı olamaz.” Hükmü yer almaktadır.

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=29696

FurkanEkmen FurkanEkmen think, move, design. Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek think, move, design.
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 692
  • Beğeniler 164 / 167
  • Ticaret 5, (%100)
Değerlendirirseniz patlar :).

think, move, design.
IG: furkanekmen
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al