wmaraci reklam

MARMARAHOST.COM Adlı Domain Satılıktır. 11 Yıllık Hosting Domainidir !!!

8 Mesajlar 806 Okunma
wmaraci reklam

topalogluhost topalogluhost Innovative Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilişim Görevlisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 153 / 58
  • Ticaret 56, (%100)
DOMAİN SATIŞI İPTALDİR. !!!

Bitiş Tarihi 10.06.2016 - Kalan 414 gün
Oluşturulma Tarihi 10.06.2004
Son Değişiklik Tarihi 14.04.2015

Fiyat olarak 150 TL istiyorum.

KONU KİLİT

wmaraci
reklam

AyyildizShell AyyildizShell Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
topalogluhost nickindekı arkadas **************dır. *** da paypal bozdurmak uzere ödeme yaptık lakın havalemızı gerceklestırmedı. *** nıckı marmarahost konusu acıldı ıncelemek ıstıyen arkadaslar ınceleyebılır.
http://www.***.net/members/85074-marmarahost.html

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 153 / 58
  • Ticaret 56, (%100)

AyyildizShell adlı üyeden alıntı

topalogluhost nickindekı arkadas **************dır. *** da paypal bozdurmak uzere ödeme yaptık lakın havalemızı gerceklestırmedı. *** nıckı marmarahost konusu acıldı ıncelemek ıstıyen arkadaslar ınceleyebılır.
http://www.***.net/members/85074-marmarahost.html

bize **************lık ile hitap ettiğiniz için bende size gereken işlemleri yapacağım. marmarahost kim ise onunla görüşünüz. biz ücretsiz host dağıtıyoruz kimdir nedir o kadar detaylı bilemeyiz. kafanıza göre gelipte o ************** bu hırsız diyemezsiniz.

• Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

domaın sahıbı olmadıgınızı ıddaa edıyosunuz domaın sahıbı degılsenız neden konu acıyosunuz ?
aranızda bağ oldugu bellı magrudıyet gıderılmedıgı surece ıslemler devam edecektır.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 153 / 58
  • Ticaret 56, (%100)

domaın sahıbı olmadıgınızı ıddaa edıyosunuz domaın sahıbı degılsenız neden konu acıyosunuz ?
aranızda bağ oldugu bellı magrudıyet gıderılmedıgı surece ıslemler devam edecektır.

iletişim bilgileri doğru mevcut değil skype adresi verebilirim demiştim size konu açıp açmamak bana bağlı sistemimde birden fazla müşterim var rica eder açarım bunda bu kadar büyütücek bir konu yok hee eğer ortada bir **************lık var ise o kişi ile nereden yapıldı ise bu iş oradan görüşülür + bir kişi konuya ilave edilemez. ki beni suçlamaktasın şuan bu yasal birşey değil.

• Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
kendınıze aıt olmayan bır domaını satısa cıkarmanız ne kadar yasal ozaman ? Ben nerden bıleyım sahıbının aynı kısıler olmadıgını ?
domaın sahıbı bızı dolandırıyor sız burda domaını kendınızın oldugunu gostererek satısa cıkarıyorsunz bu ne kadar mantıklı ?

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 153 / 58
  • Ticaret 56, (%100)

kendınıze aıt olmayan bır domaını satısa cıkarmanız ne kadar yasal ozaman ? Ben nerden bıleyım sahıbının aynı kısıler olmadıgını ?
domaın sahıbı bızı dolandırıyor sız burda domaını kendınızın oldugunu gostererek satısa cıkarıyorsunz bu ne kadar mantıklı ?

Dediğinde haklısın birşey demiyorum zaten size 150 TL mi ne dolandırılmışsın öyle diyorsun. bunu kim yaptıysa zaten dava açtıysan ortaya %100 çıkar. fakat dediğim gibi kendini ücretsiz hosting sahibi ulaştı ve konu açtım demekki bu yüzdenmiş bana demesi bende açtım bilgim yoktu. ama senin burda bana gelip **************lık muamelesi yapman çok yanlış pm atıp söyleyebilirdin. daha uzatmaya grk yok bence dava açtın bunun peşinde koşturmanada grk yok. gereği ne ise yapılır. yorumlarını düzeltirmisin. bende konuyu kilitlemelerini rica edicem. hostingdende çıkarıyorum arkadaşı skype bulup pm atarım size.

• Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
190 TL iş firmanın ızlıyecegı doğrultuda sonuclanacktır. savcılıktan çıkacak belgeler dogrultusunda. Size telefonda marmahost.com kımın dıyorum 2 dakıka kekeledınız resmen bılmıyorum bır adamın dıyosunuz konusmanız bıle suphelı ıs bızden cıktı. Madem konunuzda samımısınız kısı ıle ırtıbata gecıp magdurıyetımızın gıderılmesını saglarsınız, bunu domaını kendı domaınınız olarak satısa cıkarmadan once dusunmenız gerekmektedır.Kişiye ulasın ödememızı gerı ıade etsın bızde konu ve yorumları sıldırelım aksı taktırde bır ıslem yapılmayacaktır.

************** olan sedat akdere. domaın whoıs kaydı ozan akdere adına kayıtlı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al