lostyazilim

İşte Bedava İnternet İçin Yapılması Gereken

22 Mesajlar 2.264 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
amaç burdakilere hizmet vermek değil zaten, hiç interneti olmamış insanlara ücretsiz internet sunmak. insanlar çakallık yapmasın diye 4mb 4 gb kotalı gerçekten ihtiyaç sahibi insanlara sunmaya çalışıyorlar. herhangi bir ücreti yok, yalın istersen +10 tl modem istersen 3 tl istemezsen o da yok. ***** iyidir kötüdür, bağlanır bağlanmaz ayrı ama en azından bir hizmet sunulmaya çalışılmış. varsa hayırsever arkadaş burada, fakir bir aileye sınırsız fiber bağlatsın 24 ay da faturasını çeksin ;) biz de helal olsun diyelim...

wmaraci
reklam

TEHET TEHET Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 96 / 374
  • Ticaret 1, (%100)

darkknightt adlı üyeden alıntı

amaç burdakilere hizmet vermek değil zaten, hiç interneti olmamış insanlara ücretsiz internet sunmak. insanlar çakallık yapmasın diye 4mb 4 gb kotalı gerçekten ihtiyaç sahibi insanlara sunmaya çalışıyorlar. herhangi bir ücreti yok, yalın istersen +10 tl modem istersen 3 tl istemezsen o da yok. ***** iyidir kötüdür, bağlanır bağlanmaz ayrı ama en azından bir hizmet sunulmaya çalışılmış. varsa hayırsever arkadaş burada, fakir bir aileye sınırsız fiber bağlatsın 24 ay da faturasını çeksin ;) biz de helal olsun diyelim...

Amaç; interneti hiç kullanmayan bireylere erişip onlara interneti aşılamak, internete bağımlı hale getirmek ve interneti zorunlu bir ihtiyaçmış gibi göstermek.

• Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
internet zaten bir ihtiyaç, 2 yıl ücretsiz hizmet vermek güzel birşey, bağımlılık kısmı kullanıcıya kalmış.

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)
yılların ***** mağduru olarak kesinlikle bulaşmamanızı ŞİDDETLE ÖNERİRİM.
bu kurnaz şirket 2012 yılında istanbul'da ikamet ettiğim zamanlarda telefonla abone olduğumda üstüne basa basa Tahhütlü paket değil, anında ayrılabileceğim bir tarife ile hizmet almak istediğimi belirtmiştim. çünkü iş nedeniyle oradaydım ve kaldığım ev şirket eviydi, 3 ay -7 ay çıkacağım zaman belli değil. bu çok namuslu, şerefli şirket bana HEDİYE adı altında bir modem gönderip 24 ay tahhüt e mahkum etti. aylarca ilk abone olurken tahhüt istemediğimi belirten telefon kaydını söylesem de 1 yıl hiçbir ödeme yapmasam da sonunda pes ettim tabii ki. yani diyeceğim şu ki, bu şerefli ve namuslu firma bedava adı altında sizden çok paralar koparır bulaşmayın..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

carpedien adlı üyeden alıntı

yılların ***** mağduru olarak kesinlikle bulaşmamanızı ŞİDDETLE ÖNERİRİM.
bu kurnaz şirket 2012 yılında istanbul'da ikamet ettiğim zamanlarda telefonla abone olduğumda üstüne basa basa Tahhütlü paket değil, anında ayrılabileceğim bir tarife ile hizmet almak istediğimi belirtmiştim. çünkü iş nedeniyle oradaydım ve kaldığım ev şirket eviydi, 3 ay -7 ay çıkacağım zaman belli değil. bu çok namuslu, şerefli şirket bana HEDİYE adı altında bir modem gönderip 24 ay tahhüt e mahkum etti. aylarca ilk abone olurken tahhüt istemediğimi belirten telefon kaydını söylesem de 1 yıl hiçbir ödeme yapmasam da sonunda pes ettim tabii ki. yani diyeceğim şu ki, bu şerefli ve namuslu firma bedava adı altında sizden çok paralar koparır bulaşmayın..

herhangi birşey imzalamış mıydınız?

• Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

herhangi birşey imzalamış mıydınız?

evet maalesef kargoyla beraber sıcağı sıcağına ''aa hediye modem'' ayağına sözleşmeyle beraber imzalatıyorlar. gerçi imzalamak istemedim daha doğrusu güvenmiştim nasıl olsa telefona tahhüt istemedim kanıtlarım diyordum modemi alır almaz aradım müşteri hizmetlerini yalan dolan şeyler söylediler. çok sinirlendim arayıp küfredesim geldi şimdi:)

• Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

carpedien adlı üyeden alıntı

evet maalesef kargoyla beraber sıcağı sıcağına ''aa hediye modem'' ayağına sözleşmeyle beraber imzalatıyorlar. gerçi imzalamak istemedim daha doğrusu güvenmiştim nasıl olsa telefona tahhüt istemedim kanıtlarım diyordum modemi alır almaz aradım müşteri hizmetlerini yalan dolan şeyler söylediler. çok sinirlendim arayıp küfredesim geldi şimdi:)

çok şükür başka şeyler imzalatmamışlar, taahütle kurtulmuşsunuz ;)

• Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

çok şükür başka şeyler imzalatmamışlar, taahütle kurtulmuşsunuz ;)

kuryeyle gelen sözleşme sonuçta ancak bu şark kurnazlığını asla unutmam etrafımda ne kadar *****'li varsa iptal ettirdim. zaten araplara satıldı araplardan ticaret ahlakı bekleyende suç:)

kdrucr kdrucr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Başlığa ve yazılanlara bakınca insan gerçekten bedava mı? diyor. Ama ***** böyle birşey yapar mı? Mümkün değil, vardır bir şeytanlığı mecburen kullanıyorum. İlk fırsatta boşayacağım.

• Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
şimdi kullandığınız sağlayıcı hangi alt yapıyı kullanıyor?

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al