Evet arkadaşlar bu konuyu açmak istedim. Özellikle yabancı sitelere sahip arkadaşlar varsa aramızda Pinterest'i kullanmalarını, ağırlıklık vermelerini tavsiye ediyorum. İnanılmaz bir kitle var. Hemde her sektörde. 1-2 gün gibi bir sürede 100-200 takipçinizin olmasının yanında sitenize de giren çıkan artıyor. Sitenizde yapacağınız ayarlar ile otomatik konu paylaşma yapabilir bu sayede resimi pinlediğiniz anda etiketlerle (#teknoloji #bilgisayar) vs. gibi büyük ziyaretçileri sitenize çekebilir hitinizi hilesiz hurdasız arttırabilirsiniz..

Not: Bu yöntem ile ingilizce ağırlıklı sitelerinize bu sayede 4 - 5 katı fazla hit sağlayabilirsiniz.

Peki neden Pinterest? Nedeni oldukça basit diğer sosyal ağlara göre daha rahat ziyaretçi kasmanıza yardımcı olur.

Yardım isteyen olursa her türlü yardım etmeye çalışırım.

Örnek vermek gerekirse daha 1 haftalık olan Pinterest hesabının karşılıklı etkileşiminin örneği.. Bunlar ayrıca sitelerinizi de düzenli olarak ziyaret etmekte..

Bilgisayarınıza PİN eklentisini yüklerseniz, resimlerin açık olduğu sayfada bu butona basıp istediğiniz resmi seçmeniz yeterlidir.