Web Siteme cepten girince başka siteye yönleniyor.

17 Mesajlar 4.394 Okunma
smmexpress

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

ozdenfurkan adlı üyeden alıntı

Lisanlı değilse temanız içinde bi yerlerde bi kod olabilir.

Kesinlikle katılıyorum. Yukarıda da dediğim gibi, temada şifrelenmiş içerik var. Temayı tamamen indirin ve tüm dosyaları açarak gözden geçirin. Birçok html şifreleme tekniği var. Bu dersem yalan söylemiş olurum. HTML olmayan tüm kodları tek, tek gözden geçirmeniz gerekli.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
reklam

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Kesinlikle katılıyorum. Yukarıda da dediğim gibi, temada şifrelenmiş içerik var. Temayı tamamen indirin ve tüm dosyaları açarak gözden geçirin. Birçok html şifreleme tekniği var. Bu dersem yalan söylemiş olurum. HTML olmayan tüm kodları tek, tek gözden geçirmeniz gerekli.

Ben katımıyorum. Eğerki warezse temayı komple silin gitsin. Yanlıs anlamayın beni ama yanlış bilmiyorsam yapımcısı bir Türk bu temanın. Normal hassasiyetin iki katını göstermelisiniz bence.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

Ben katımıyorum. Eğerki warezse temayı komple silin gitsin. Yanlıs anlamayın beni ama yanlış bilmiyorsam yapımcısı bir Türk bu temanın. Normal hassasiyetin iki katını göstermelisiniz bence.

Orasını bilmediğim için bir şey demedim. Lisansı yok ise ister Türk, ister yabancı olsun; kullanmamasını öneririm.

Durgun sular derin akar.

Zeref Zeref WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek web yazılım
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Baran123 adlı üyeden alıntı

Htacces dosyasini silip yeniden kendiniz olusturip deneyiniz

Siteyi yazsanız, bizde kontrol etsek.

Şimdi hem netten hem de mobilden girdim. Bağlantı yaptıktan sonra bilgiyazar sitesine bağlanıyor. PC kodlarında bu site ile ilgili herhangi bir şey yok. Muhakkak temada şifrelenmiş bir alan var.

Orasını bilmediğim için bir şey demedim. Lisansı yok ise ister Türk, ister yabancı olsun; kullanmamasını öneririm.

sorun temada temayı sildim düzeldi ama şöyle bişey var bu teamın aynısı arkadaşımda da mevcut bugün öğlene kadar bir şey yoktu ama bugün forumda 23 nisan icin köşeye hareketli bayrak isteyen biri icin kendi sitemde deneme yaptım ne olduysa ondan sonra oldu bu arada yardımlarınız icin teşekkürler

Ek Olarak:

Baran123 adlı üyeden alıntı

Htacces dosyasini silip yeniden kendiniz olusturip deneyiniz

Siteyi yazsanız, bizde kontrol etsek.

Şimdi hem netten hem de mobilden girdim. Bağlantı yaptıktan sonra bilgiyazar sitesine bağlanıyor. PC kodlarında bu site ile ilgili herhangi bir şey yok. Muhakkak temada şifrelenmiş bir alan var.

sorun temada temayı sildim düzeldi ama şöyle bişey var bu teamın aynısı arkadaşımda da mevcut bugün öğlene kadar bir şey yoktu ama bugün forumda 23 nisan icin köşeye hareketli bayrak isteyen biri icin kendi sitemde deneme yaptım ne olduysa ondan sonra oldu bu arada yardımlarınız icin teşekkürler

www.Mardintarifi.Com
wmaraci
wmaraci

Baran123 Baran123 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Önemli degil kardeşim çözemediysen konuyu yardımcı olayım sana

eroroman eroroman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 30 / 39
  • Ticaret 14, (%93)
Benim basimada gelmişti header.PHP js scprit kodu vardır başka siteye yada reklama yonlendiriyor

Başarı Tesadüf deyildir ....

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam herhangi bir mobil reklam servisinden reklam almışsanız böyle şeyler muhtemeldir.

.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al