wmaraci reklam
lidertakipci

Benim gibi arayışta olan var mı?

19 Mesajlar 1.950 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kefelon kefelon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar başında uğraşmak hoşuma gidiyor. Bu ilgimle de beraber o kadar çok projem oldu ki yani artık sayısını ben unuttum. Fırsat takip sitesi mi dersiniz, üniversite için forum mu dersiniz, sosyal medya ticareti mi dersiniz hatta 2-3 tane de YouTube kanalı projem oldu ama 1 YouTube kanalım hariç hepsi kapalı. Yani ilk 1 ay bir hevesle başlıyorum sonra devam edesim gelmiyor. Sürekli yeni proje arayışındayım. Yani belki birinden bıkmadan devam etsem tutacak projeler ama hemen vazgeçip bırakıyorum. Elimde kalan o kadar çok domain var ki bazılarını aldığım hesapları unuttum bile. Benim le aynı durumda olan var mı :D Yani bir baktım da o kadar proje ye uğraşmışım hiç biri ayakta değil :D 5 yıldır parasını ödediğim hostingi toplasan 2 ay anca kullanmışımdır :D
kohreg

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Kardeşim senin ilacın patron gibi değil işçi gibi çalışman :-)
Mesela kendi sitende çalışacak ama birisinin dürtmesi yönlendirmesi ile ilerleyeceksin
Sıkılıp bırakman normal her insanın başına geliyor tek olmuyor bu işler

ebrar ebrar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek harita kadastro
  • Konum Batman
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 10 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
malesef birçok kişinin ortak problemi bu. Sizin kadar olmasa da size yakınız

kefelon kefelon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Kardeşim senin ilacın patron gibi değil işçi gibi çalışman :-)
Mesela kendi sitende çalışacak ama birisinin dürtmesi yönlendirmesi ile ilerleyeceksin
Sıkılıp bırakman normal her insanın başına geliyor tek olmuyor bu işler

Aslında doğru diyorsunuz yanında çalışacağım biri olsa belki ayrılma gibi bir durum olmaz. Ben bide uzun vadeli işlerde duramıyorum. İstiyorum ki çalışmaya başlar başlamaz para akmaya başlasın sabredemiyorum yani kazançların başlaması için buda sıkılmama sebep oluyor bir görsem ucundan parayı sarılırım iyice işe de. Almam gereken bir sürü ıvır zıvır var para yetiştiremiyorum o bakımdan birde bu başlayıp devamı gelmeyen projeler beni iyice sömürmekten başka bir işe yaramıyorlar buda şeviki mi kırıyor. Bir ara freelance çalışıyordum o aralar iyiydi de onda da müşteri ile uğraşmaktan bıktım. Allah müşteri ile uğraşmak zorunda kalan insana sabır versin. Verdiği 5 TL para 78 tane soru soruyor bura nasıl bu nasıl şu nasıl :confused:

wmaraci
wmaraci

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

kefelon adlı üyeden alıntı

Aslında doğru diyorsunuz yanında çalışacağım biri olsa belki ayrılma gibi bir durum olmaz. Ben bide uzun vadeli işlerde duramıyorum. İstiyorum ki çalışmaya başlar başlamaz para akmaya başlasın sabredemiyorum yani kazançların başlaması için buda sıkılmama sebep oluyor bir görsem ucundan parayı sarılırım iyice işe de. Almam gereken bir sürü ıvır zıvır var para yetiştiremiyorum o bakımdan birde bu başlayıp devamı gelmeyen projeler beni iyice sömürmekten başka bir işe yaramıyorlar buda şeviki mi kırıyor. Bir ara freelance çalışıyordum o aralar iyiydi de onda da müşteri ile uğraşmaktan bıktım. Allah müşteri ile uğraşmak zorunda kalan insana sabır versin. Verdiği 5 TL para 78 tane soru soruyor bura nasıl bu nasıl şu nasıl :confused:

Ekmek aslanın midesinde unutma :-)
Kendi siteni yap ama 1 sene bişey belime haaa e ticaret tarzı site yaparsan ayrı para daha çabuk kazanılır
E ticarette tek ürün kârlıdır
Fırsat sitesi çok daha mantıklı ama çok fazla meşakatli

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Ben de senin gibiydim, ne kadar sevdiğin bir iş olursa olsun bir zaman sonra tükeniyorsun, sıkılıyorsun. Şimdi 3-5 kişi topladım yazar olarak. Adamları yarı yolda bırakmamak için ben de devam ediyorum :D

MelihAKKUS MelihAKKUS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 55 / 43
  • Ticaret 9, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Kardeşim senin ilacın patron gibi değil işçi gibi çalışman

Aynen dediğin gibi ustam :)

kohreg kohreg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 216 / 86
  • Ticaret 11, (%100)
Bende senin gibiyim, bu gün baktım yıllık harcamam 1500TL yi bulmuş ama hiç bir karım yok:) Zaten ben daha çok hobim olarak baklıyorum. Beni mutlu ediyor bu işler. He içlerinden biri tutsa fena olmaz :)
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

www.gamerozzi.com eSpor ve Oyun Haberleri - www.fikkr.com Girişimcilik Ekosistemi Sitesi.

akrepkral akrepkral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 224 / 88
  • Ticaret 5, (%100)
Bende anlattığın şeyleri çok yaşadım. Sayısız site açıp kapamışımdır eskiler bilir Türkiye'de internet daha yeniyken millet mircle, half lifeyle uğraşırken ben sitemynetle ilk sitemi açmıştım. Ondan sonra bir sürü ücretli ücretsiz site açtım kapadım. Sabır eksikliği var bende hemen bir şeyin olmasını istiyorum. Belki o sitelerden bir kaçını devam ettirsem şu anda zengindim...

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Benim site 1 senedir bakım modunda. 6 aydır da anasayfa hariç herşeyi tamam olmasına rağmen bakım modunda. 1 ay font seçiyorum 1 ay renk bakıyorum falan öyle geçiyor. Bi proje yapacaksan nakit lazım yoksa insanın canı istemiyor. Parayı vereceksin 1 haftada yaptırıp teslim alacaksın siteyi. Vaktini emeğini projeyi tek başına yapmaya harcadığında bütün hevesin kırılıyor.
nbrknk22

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al