freelance iş ilanları

Yeni Bir Girişim

21 Mesajlar 3.241 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
Değerli arkadaşlar merhabalar. Uzun zamandır internet dünyasından uzak kaldım ve elimde bulunan tüm blogları satmak durumundaydım. Şu aralar tek bir proje üzerine yoğunlaşmak istediğimden aklımda bazı fikirler oluştu ve uygulamak için kolları sıvadım.

Öncelikle açacağım site bir dizin sitesi gibi olacak. Mizah, moda, kişisel, kültür sanat, teknoloji, haber ve film gibi kategorilerden oluşacak ve sisteme üye olunabilecek.

[*]Kullanıcılar kendi bloglarında yazdıkları konuları buraya ekleyebilecek ve kendi sitelerine bir adet link çıkışı yapabilecekler.

[*]Kullanıcıya özel bir profil alanı olduğu gibi kullanıcılar diğer konuları oylayabilecek, favorilerine ekleyebilecek.

[*]Haftalık periyotlarla en çok favorilere eklenen konu anasayfada bir bölümde öne çıkarılacak sergilenecek. En çok oylanan bloglarla ise röportajlar yapılacak ve inceleme videoları yayınlanacak.

[*]Anasayfada bloglar son kayıtlara göre logolarıyla listelenecek.

[*]Kullanıcılar birbiriyle mesajlaşabilecek ve bilgi alımı yapabilecek.

[*]Premium içeriklere çok cüzi miktarlarla veya ücretsiz ulaşılabilinecek.

[*]Anasayfa da blog sahipleri hangi ilde ve semtte ise haritalarla desteklenecek ve size yakın olan blog sahipleri ile tanışma fırsatı doğacak.

[*]Firmalar ise yine kendi bilgilerini bu sisteme girebilecek ve firmalarını tanıtabilecekler. Ay sonunda tüm kategorilerde nobel ödülleri gibi durumlar söz konusu olacak ve çeşitli hediyeler dağıtılacak.

Sizce bu sistem nasıl olur ? Katılmayı ister miydiniz ?

Güncelleme: Projemizin ismi Nobelyum olarak belirlenmiştir. Tüm fikir alışverişleri sonucu akılda kalıcı olacağını düşündüğümüz ve marka olabilecek bir isim olarak görüldü. Tasarım çalışmaları da büyük oranda bitmiştir. Kullanıcı sistemi üzerinde çalışılmakta olup büyük oranda bu sistem de bitmiştir. Sitenin altyapısı wordpress'dir. Umarız ki wordpress ile iyi işler çıkaracağız. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
AhmetUcar AZRaeLeM meclisiala

kişi bu mesajı beğendi.

Teamtofas.com
wmaraci
reklam

meclisiala meclisiala Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blog
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 649 / 185
  • Ticaret 65, (%100)
Benim hoşuma gitti. Güzel bir proje olmuş. Takip edeceğim bu konuyu. Ben de kullanıcı olacağım :)
MehmetGUMUS3

kişi bu mesajı beğendi.

fikiryamaci fikiryamaci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 25 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Ben beğendim. Yapılabilir ve güzel bir sistem olur gerçekten. Ben de katılırım tabi.

Yeni projeler peşinde

Okanisli Okanisli sosyallist.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Astsubay
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** İ**
  • Mesajlar 971
  • Beğeniler 0 / 202
  • Ticaret 39, (%97)
Bana biraz Onedio'yu hatırlattı sanki, ama güzel.

wmaraci
wmaraci

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Bütçeniz varsa güzel sistem. Editör bulmanız şart olur bir yerden sonra, tüm yazıları takip edemezsiniz. Ayrıca yarışma düzenler, forumlarda tanıtımı yaparsanız uçar gider projeniz. Premium içerik kısmına hiç girmeyin, bırakın ücretsiz kalsın.

kamilaydin kamilaydin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 54 / 26
  • Ticaret 22, (%100)
Ben katılmak isterim eğer böyle bir şey olursa teşekkürler.

• Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)

negiu adlı üyeden alıntı

Bütçeniz varsa güzel sistem. Editör bulmanız şart olur bir yerden sonra, tüm yazıları takip edemezsiniz. Ayrıca yarışma düzenler, forumlarda tanıtımı yaparsanız uçar gider projeniz. Premium içerik kısmına hiç girmeyin, bırakın ücretsiz kalsın.

Şuan için bazı arkadaşlarımla konuşuyordum bu konuyu. Şu şekile çevireceğiz. Belirli üyelik rozetleri ile içeriklere ulaşma imkanı sağlanacak.

Teamtofas.com

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Ben hep bu sistemlere Onedio'yu nasıl geçeceksiniz diye soruyorum. Tamam güzel bir sistem ama çok emek ve destek gerekir.

• Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)

mühendis adlı üyeden alıntı

Ben hep bu sistemlere Onedio'yu nasıl geçeceksiniz diye soruyorum. Tamam güzel bir sistem ama çok emek ve destek gerekir.

Amaç onedio gibi bir sistem oluşturmak değil. Ya da onu geçmek. Onedio daha çok kendi editörleriyle çeviri içerik girerken biz Türkiye'de bulunan blogların sesi olmayı düşünüyoruz. Yani bir nevi blog yazısını yazacak buraya girecek. Kullanıcılar oylayacak, tanıtımlar yapılacak ve ödüller verilecek. Onideo'dan bazı açılardan ayrılıyor diye düşünüyorum.

Teamtofas.com

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)

Mehmet GÜMÜŞ adlı üyeden alıntı

Şuan için bazı arkadaşlarımla konuşuyordum bu konuyu. Şu şekile çevireceğiz. Belirli üyelik rozetleri ile içeriklere ulaşma imkanı sağlanacak.

Üzerinde iyi çalışırsanız getirisinin büyük olacağını düşünüyorum ^^

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al