Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Güzel Yazı. Eline Sağlık.

Ama şu yazdıklarını bilmeyen varsa; WM aracını WM Forumu olarak Kullanmıyor demektir. Gelip wordpress vs konularında yardım alıp gidiyordur.

Konunuz zerinden WM olmak isteyenlere tavsiyem ; 2013 ve Öncesi Konulara baksınlar. Maalesef son zamanlarda Seo namına hiç bir Paylaşım görmedim WM aracında ( @bilo nickli bir arakdaş yazmıştı en son)

Teşekkürler. Ancak bilmeyenlerin sayısı gerçekten çok fazla. Ama bu ayıp bir şey değil tabi ki. Her gün görüyorum ne yapayım nasıl yapayım ya da kazanamıyorum vs. vs. diye konular. Bence bunlar bilinse bu durumlar oluşmaz. Seo konusuna gelince. Bence yazılmaması güzel bir şey size belki saçma gelecek ama seo denilen olay o kadar da aman aman mühim bir konu değil yani aslında üzerinden bir kesimin rant sağlamasından dolayı bu kadar harkulade bir konuymuş gibi görünüyor ama o kadar da: aman haaa seo bilmiyorsanız kendiniz uğraşmayn gelin şu seo paketini alın dedirtecek kadar bir takım kimselere ekmek çıkaracak bir konu değil demek istiyorum :)

Ek Olarak: Güzel yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Yararlı olduysa ne mutlu bana :)