Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Seo Taktiktir. Balık vermek değildir amaç, balığın nasıl tutulacağı konusunda farkındalık yaratmaktır.

Siz bakmayın burda Seo =Backlink+ Özgün içerikSosyal medya vs
diyenlerin olduğuna. Yazılması gereken makaleler insanların aklında Ampüller yakmaktır. Bu yüzden Gerçek Seo; backlink işi değil, araştırma işidir.

Konunuzda Örnekler vermişsiniz. Söyledikleriniz kafa yordugunuzun bir göstergesi ancak inanın yeteri kadar kafa yormamışsınız. yoksa kazanç kısmı minimum 4 haneli olurdu Bu bakış açınızla. Yani siz balık yakalamayı öğrenmişsiniz ama, Balık olmayan yere olta atıyorsunuz.

Balığın nerede oldugunu bulmak bu noktada Sizin işiniz.

:) tabi ki dedikleriniz de haklısınız . Kazanç konusu küçük bir örnekti sadece. Çok fazla kazanıyorum gibi bir ideam da yoktu zaten. Zamanında iyi kazandım ve şu an da balık olan yerleri araştırıyorum. Yani yeteri kadar kafa yorma aşamasındayım aslında. Niche çalışmalardan bahs ettim mesela yukarıda ;)

Ek Olarak:

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

Tam aklimdaki seyleri aktarmissiniz emeginize klavyenize saglik ama yeni sektor bulmak zor :(

Kesinlikle değil. Hem de hiç değil hiç sevmem bu kesin tabirleri ama bu söylediğinize kesinlikle değil diyorum. Google kazanmanızı sağlayacak her türlü imkanı seriyor önümüze emin olun :) İlerleyen zamanlarda daha ayrıntılı değineceğim