wmaraci reklam

Zaman bol is yok !

44 Mesajlar 4.585 Okunma
smmexpress

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)
Merhaba arkadasla
Site kurmak istiyorum her seferinde konu vs bulmaiyorum ogrenciyim zamanim çok

Her seferinde acicam diyorum hobaa konu ne olacak kendimi sıkıyorum bu sefer bunalima giriyorum

Şöyle iyi gelir getiricek bi site kursam ?

Ama adult falan degil tabikide kazandigim parada helal olacak

Varmi fikirleriniz ?

Kazanc kapilarini kimse soylemezde ufak tefek herkes bisi katsa birlestirilip birsey olusur diy düşün uyorum

Maddi durum : iste cok yuksek cok dusukde degil

Yani en fazla 30 tllik bi ürün alabilirim.

Domain + Host Sorunu Yoktur

wmaraci
reklam

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Amacın ne kadar kazanmak?
KomikBrokoli

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

mühendis adlı üyeden alıntı

Amacın ne kadar kazanmak?

100 - 200 en az

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Bence bir kişisel blog ve/veya ilgi alanınıza göre bir site açıp bir süre sürekli kaliteli içerik girin. Sonra zaten az da olsa kazanmaya başlarsınız. Hiç başlamamaktan iyidir. Ama bunları para kazacağım diye yaparsan elinde patlar. Yani ilk amacın para olursa zor.
KomikBrokoli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
yaklaşık 3-5 ay para kazanma işi yaş hocam bu işlerde. güzel işler yapmalısın ki daha erken hit alabilesin. sana tavsiyem insanların ihtiyaç duyduğu bilgileri barındıran site kurmanız. bir yemek tarifi veya sağlık sitesi olabilir. özgün içerikle hızla büyür.
KomikBrokoli

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

Kefaret adlı üyeden alıntı

yaklaşık 3-5 ay para kazanma işi yaş hocam bu işlerde. güzel işler yapmalısın ki daha erken hit alabilesin. sana tavsiyem insanların ihtiyaç duyduğu bilgileri barındıran site kurmanız. bir yemek tarifi veya sağlık sitesi olabilir. özgün içerikle hızla büyür.

Hocam nice emekler var cope giden emekler cope gitmesinden korkuyorum

Soyle emegimin karsiligini alabilecegim iyi reklam alan zevkli sektor bulsam zaman icerik sorun degil

Ek Olarak:

mühendis adlı üyeden alıntı

Bence bir kişisel blog ve/veya ilgi alanınıza göre bir site açıp bir süre sürekli kaliteli içerik girin. Sonra zaten az da olsa kazanmaya başlarsınız. Hiç başlamamaktan iyidir. Ama bunları para kazacağım diye yaparsan elinde patlar. Yani ilk amacın para olursa zor.

İlgi alanim yok

Denedim bi kac sey olmadi malesef

İlgi alaninin ilgi gormemesi agir geliyor

İlgi goren bi alan lazim o alanda yepyeni bisi yapip ucucam :D

• Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

Hocam nice emekler var cope giden emekler cope gitmesinden korkuyorum

Soyle emegimin karsiligini alabilecegim iyi reklam alan zevkli sektor bulsam zaman icerik sorun degil

Ek Olarak:

İlgi alanim yok
gerekli şeyleri yaptıktan sonra çöpe giden projeler çok az etrafımızda hocam. filim sitesi düşünebilirsin veya torrent , film , dosya program sitesi. bir nevi warez. ama tabi sakıncalı olur. en mantıklısı profesyonel olduğunuz bir kategoride site oluşturmak.
KomikBrokoli

kişi bu mesajı beğendi.

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
Madem zamanınız bol, o halde bol bol oyun oynayın ve oyunları twitch.tv üzerinde canlı olarak insanlara aktarın yada canlı yayın yerine bu oyunları kaydedin ve youtube'a ekleyip, youtube üzerinden para kazanmaya başlayın. Youtube'un tiwitch.tv'ye göre avantajı, daimi bir kaynak olması. Örneğin youtube'a 2007 senesinde eklenen bir video'nun geliri 2015 yılında 600bin dolar olabilir ve sadece izlenerek. Artık forumların ve blog'ların sayısı ayyuka çıktı bu nedenle bloglardan para kazanmada eskide kaldı, dönem video üzerinden para kazanma dönemi. Biraz araştırın derim. twitch.tv üzerinden yaptığınız yayınlarda da bağış toplayabiliyorsunuz ve bu bağış miktarları 1 veya 2 dolar civarı olduğu için, insanlar bağış yapmaktan çekinmiyorlar. Bir bakmışsınız, bir günde 50 dolar para toplamışsınız ve ay'ı kurtarmışsınız.
KomikBrokoli

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Madem zamanınız bol, o halde bol bol oyun oynayın ve oyunları twitch.tv üzerinde canlı olarak insanlara aktarın yada canlı yayın yerine bu oyunları kaydedin ve youtube'a ekleyip, youtube üzerinden para kazanmaya başlayın. Youtube'un tiwitch.tv'ye göre avantajı, daimi bir kaynak olması. Örneğin youtube'a 2007 senesinde eklenen bir video'nun geliri 2015 yılında 600bin dolar olabilir ve sadece izlenerek. Artık forumların ve blog'ların sayısı ayyuka çıktı bu nedenle bloglardan para kazanmada eskide kaldı, dönem video üzerinden para kazanma dönemi. Biraz araştırın derim. twitch.tv üzerinden yaptığınız yayınlarda da bağış toplayabiliyorsunuz ve bu bağış miktarları 1 veya 2 dolar civarı olduğu için, insanlar bağış yapmaktan çekinmiyorlar. Bir bakmışsınız, bir günde 50 dolar para toplamışsınız ve ay'ı kurtarmışsınız.
Twitch yayıncılığı ile bende uğraşıyrum hocam. Oradan kolayca para kazanılmıyor.
KomikBrokoli

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

Kefaret adlı üyeden alıntı

gerekli şeyleri yaptıktan sonra çöpe giden projeler çok az etrafımızda hocam. filim sitesi düşünebilirsin veya torrent , film , dosya program sitesi. bir nevi warez. ama tabi sakıncalı olur. en mantıklısı profesyonel olduğunuz bir kategoride site oluşturmak.

Torrente girme kanaatindeyim ama ne yapicam ne yapmaliyim bi fikrim yok isi ogreticek kisi var ama :)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Fikriniz icin tesekkur ederim .

oyun video cekme denemedim degil youtberdim videoda yuklwdim herşeyi yaptim 2 bin izlenme falan aldim bi kanalda ama bi oyun videolarim 10 izlenmeydi

yani oyun videolarim kotu oluyor hep bilgi verme amacli gibi anlatiyorum

youtube.com/Tahakotil youtube kanalim altta slepping dogs videosu var fikirilerinizi sunarsaniz sevinirim

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al