İsa adlı üyeden alıntı

Torrent'in ve kazanılacak paranın haram olduğunu anlamak zor değil. Eğer full program paylaşımı yapacaksanız bu haramdır. Ücretsiz veya sınırlı programları paylaşacaksanız (tamindir gibi) bunda bir sıkıntı yoktur.

Sana tavsiyem; bol bol kitap oku, Türkçe'ni düzelt, her işten biraz anlamak yerine bir işten çok iyi anla.
Kolay gelsin.

KadirKC adlı üyeden alıntı

yani bende onun için girmedim aslında düşündüğüm mantık şuydu şimdi bu uygulamanın yapımcısı var adam parayı bu uygulamadan kazanıyor şimdi ben adamın yaptığı uygulamayı ücretsiz dağıtırsam kul hakkında girmiş oluyorum o yüzden açmadım mantığım bu benim yanlışsa düzeltsinler :)
hocam korsanlik yapmadigin surece sıkinti yok

Ek Olarak:

İsa adlı üyeden alıntı

Torrent'in ve kazanılacak paranın haram olduğunu anlamak zor değil. Eğer full program paylaşımı yapacaksanız bu haramdır. Ücretsiz veya sınırlı programları paylaşacaksanız (tamindir gibi) bunda bir sıkıntı yoktur.

Sana tavsiyem; bol bol kitap oku, Türkçe'ni düzelt, her işten biraz anlamak yerine bir işten çok iyi anla.
Kolay gelsin.

Tesekkurler hocamda konusma tarzimi diyorsaniz klavye abuk sunuk yaziyor arada iste okuyucak kitapta bulamiyuorumki sıkiliyorum okurken eğlence li bir kitap olsa