wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni alexa gezinti grubu

205 Mesajlar 19.938 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

videoavcisi videoavcisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 54 / 46
  • Ticaret 2, (%100)
Ek Olarak:

Aleejhoan adlı üyeden alıntı

85.1**.12*.18

Gezinti başladı : 11.41

iki sitemde de görünmüyorsunuz

wmaraci
reklam

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)

videoavcisi adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:
iki sitemde de görünmüyorsunuz

o zaman sizin göstergelerinizde sorun olabilir.

http://www.alicankosedag.com.tr

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 54 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

o zaman sizin göstergelerinizde sorun olabilir.

Sizin konuya mesaj yazdığınızı görünce google analyticsten baktım, gecikme vs. ihtimaline karşı 4-5 dk. bekledim. İki sitenin de online alanında görünmeyince konuya yazdım. Dedğiniz gibi göstergelerde problem olabilir mi? olabilir tabii. Benim tarafımda durum bu.

Siz mesaj yazdıktan sonra gezintiye başladınız mı?
Mesajınızda gezip gezmediğiniz yönünde bir ifadede bulunmamışsınız.Ekran görüntüsüne göre gezdiğiniz belli.Ancak onu 12:04'te eklemişsiniz.
Sizek net bir soru sormak istiyorum? Benim mesaj yazdığım saatte, yani konuya mesajınızdan itibaren 5 dk içerisinde siteleri açtınız mı? Google analytics yanıldı mı, sitede miydiniz?
Cevabınız ne olursa olsun sıkıntı yok. Mesaj yazdıktan sonra kapı çalmış olabilir, evde biri seslenmiş olabilir. Google analytics hatalı çalışmış olabilir. Dediğim gibi... sıkıntı yok.

• Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)

gezdiğime dair screenshot attım yorumunuzu görüp, gezip gezmediğinize dair yorum yapmadınız diyorsunuz, bir sürü grupla çalıştım böyle bir sorunla karşılaşmadım, gruptan çıkarır mısınız beni.

wmaraci
wmaraci

honda07 honda07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek polis
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 14 / 19
  • Ticaret 16, (%100)
25 Nisan gezintileri başlamıştır.
83.66.1**.1**
saat; 14:51

saat: 15:24 gezinti bitti

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 54 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

gezdiğime dair screenshot attım yorumunuzu görüp, gezip gezmediğinize dair yorum yapmadınız diyorsunuz, bir sürü grupla çalıştım böyle bir sorunla karşılaşmadım, gruptan çıkarır mısınız beni.

İsteğiniz üzerine gruptan ayrılışınızı yapıyorum.

• Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)

Sizin konuya mesaj yazdığınızı görünce google analyticsten baktım, gecikme vs. ihtimaline karşı 4-5 dk. bekledim. İki sitenin de online alanında görünmeyince konuya yazdım. Dedğiniz gibi göstergelerde problem olabilir mi? olabilir tabii. Benim tarafımda durum bu.

Siz mesaj yazdıktan sonra gezintiye başladınız mı?
Mesajınızda gezip gezmediğiniz yönünde bir ifadede bulunmamışsınız.Ekran görüntüsüne göre gezdiğiniz belli.Ancak onu 12:04'te eklemişsiniz.
Sizek net bir soru sormak istiyorum? Benim mesaj yazdığım saatte, yani konuya mesajınızdan itibaren 5 dk içerisinde siteleri açtınız mı? Google analytics yanıldı mı, sitede miydiniz?
Cevabınız ne olursa olsun sıkıntı yok. Mesaj yazdıktan sonra kapı çalmış olabilir, evde biri seslenmiş olabilir. Google analytics hatalı çalışmış olabilir. Dediğim gibi... sıkıntı yok.

gezintiye başladığım saat yazıyor orada. kimse burda üçkağıtçılık peşinde değil, sizde ithamlarınıza dikkat edin, 10'dan fazla grupta bu şekilde gezinti yaptım bir sorun yaşamadım, açın hostunuzun ziyaret eden kısmından ip adresimden kontrol edin gelmiş miyim gelmemiş miyim, yaptığınız muameleye bakın kaç gündür gezinti yapıyorum böyle bir sorun yaşanmamış, bugün gelmişsiniz saçma saçma ithamlarda bulunuyorsunuz.

playbak playbak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 107 / 8
  • Ticaret 13, (%100)
24.04.2015 gezintisi

78.162.23x.xx

Gezinti başladı 15:00
Gezinti bitti 15:20

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 54 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

gezintiye başladığım saat yazıyor orada. kimse burda üçkağıtçılık peşinde değil, sizde ithamlarınıza dikkat edin, 10'dan fazla grupta bu şekilde gezinti yaptım bir sorun yaşamadım, açın hostunuzun ziyaret eden kısmından ip adresimden kontrol edin gelmiş miyim gelmemiş miyim, yaptığınız muameleye bakın kaç gündür gezinti yapıyorum böyle bir sorun yaşanmamış, bugün gelmişsiniz saçma saçma ithamlarda bulunuyorsunuz.

Hocam gruptan ayrılmak istediniz, isteğiniz yerine geldi.
Çok uzatmanın gereği yok diye düşünüyorum.
Yine de birkaç cümle ile yazacak olursam, 11:40'da geziyorum yazmışsınız, 11:45'te ben sitelerimde sizi göremiyorum yazmışım. 12:04'te ekran görüntüsü koymuşsunuz.Siteleri gezmeyen biri de benim yazımı görüp, 20 dk. sonra böyle bir ekran görüntüsü koyabilir mi, koyabilir.Ben size ne sormuşum? Konuya yazdığınız saatte gezip gezmediğinizi?
Neyse hocam, insanlar verdikleri emeğin karşılığını almak isterler. Her bir üyemiz yaptığı gezinti karşılığında sitesinin gezilmesini ister. Bu nedenle kontrolde yapılır, soru da sorulur.
Tabii bunların hiçbiri bir arkadaşın kalbinin kırılmasını mazur göstermez.Eğer sizi kırdıysam özür dilerim.

• Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)

Hocam gruptan ayrılmak istediniz, isteğiniz yerine geldi.
Çok uzatmanın gereği yok diye düşünüyorum.
Yine de birkaç cümle ile yazacak olursam, 11:40'da geziyorum yazmışsınız, 11:45'te ben sitelerimde sizi göremiyorum yazmışım. 12:04'te ekran görüntüsü koymuşsunuz.Siteleri gezmeyen biri de benim yazımı görüp, 20 dk. sonra böyle bir ekran görüntüsü koyabilir mi, koyabilir.Ben size ne sormuşum? Konuya yazdığınız saatte gezip gezmediğinizi?
Neyse hocam, insanlar verdikleri emeğin karşılığını almak isterler. Her bir üyemiz yaptığı gezinti karşılığında sitesinin gezilmesini ister. Bu nedenle kontrolde yapılır, soru da sorulur.
Tabii bunların hiçbiri bir arkadaşın kalbinin kırılmasını mazur göstermez.Eğer sizi kırdıysam özür dilerim.

sayfaları açtım gezintiye başladım belirttiğim saatte, 20 dk dolduğunda wm aracini açtım,yorum yapıp bitirdiğim saati yazmak için, yorumunu gördüm saat 12.02 idi, screen shot aldım, resmi upload ettim buraya yükledim. saat 12.04'de yorum yapmışım, uzatmanın manası yok diyorsunuz, ben kimsenin emeğini yemem, gruptan çıkma nedenimde sizin bu tavrınızdan dolayıdır, sebepsiz değildir, kalp kırılmasın diyorsunuz, önce yorum tavrınızı değiştirin ondan sonra kalp kırmak istemiyorum diyin, göz boyama yapmanıza gerek yok, biz burda kimsenin hakkına girmiyoruz.
arge38

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al