wmaraci reklam

Zaman bol is yok !

44 Mesajlar 4.576 Okunma
smmexpress

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

daralll adlı üyeden alıntı

pc nizdeki windows a kadar bütün programlar lisanslı programlar mı da bu kadar helal haramına düşmüşsünüz işin.oyun çektim youtube a koydum diyor arkadaş.oyunu kaydettiğin programlisanslı mı,oyun parasıyla mı alınmış?kaçınızın işletim sistemi orjinal lisanslı?

Doğrudur hocam crackliyorum bandicami 10 dakikada kesmiyor

Orasida var haklisiniz orasi tamamen aklimdan cikmis benim
İsletim sistemi benim pcm bozuk o yuzden isletim sistemi konunu cevaplayamam ama lisanli attiriyorum veya ben atiyorum lisanssiz nasiol atacanki herkesin lisanlidir

wmaraci
reklam

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Çok kilit bir noktaya temas etmişsin. Hiç farkında olmadan ana noktaya temas etmişsin esasen. Bu temas ettiğin ana noktanın eksikliği dünya genelinde bir zihin tutulmasına sebep olmuş. Zamanımıza özel bir durum bu. Şu senin farkında olmadan temas ettiğin çok ama çok önemli hayati olan konuya insanlar dikkat etse tüm sorunlar çözülecek emin ol inşaAllah. İşte çözülmesi gereken sorun bu aslında.

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

İnsaAllah hocamda iste okudum bir cogunu dun bir arkadas paranin gozunu sevelim siye bir konu acmisti on numara konuydu ama iste insan sektor bulamiyorki ben niye yasiyoeum onuda bilmiyorum :D sektorum ilgi alanim ne bilmiyorum :) bilmiyorumda bilmiyorum

Ek Olarak: Bilsemde ilgi gelmiyor alanima

Profesyonel SEO Uzmanı

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

erdalgozum adlı üyeden alıntı

Çok kilit bir noktaya temas etmişsin. Hiç farkında olmadan ana noktaya temas etmişsin esasen. Bu temas ettiğin ana noktanın eksikliği dünya genelinde bir zihin tutulmasına sebep olmuş. Zamanımıza özel bir durum bu. Şu senin farkında olmadan temas ettiğin çok ama çok önemli hayati olan konuya insanlar dikkat etse tüm sorunlar çözülecek emin ol inşaAllah. İşte çözülmesi gereken sorun bu aslında.

Cozulmeyen tek sey bu hocam cevabi bilinmeyen esrarangiz bir soru :)

Cevabını bilsek suan 10 bin site varsa 100 bin siteye cikar herhalde hemde farkli farkli

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Cevabı biliniyor. Hemde çok net. Esrarengiz değil. Güneş gibi hatta daha açık bir şekilde ortada. İşte bir sır, bu cevaba uygun davranılırsa, 100 bin sitenin daha çok üstüne çıkar, herşey kaliteli olur, herkes memnun olacağı kazançlar elde eder. Bu sırra dikkat etmek gerek. Hayatın en ana konusudur bu.

Cozulmeyen tek sey bu hocam cevabi bilinmeyen esrarangiz bir soru :)

Cevabını bilsek suan 10 bin site varsa 100 bin siteye cikar herhalde hemde farkli farkli

Profesyonel SEO Uzmanı
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

Cevabı biliniyor. Hemde çok net. Esrarengiz değil. Güneş gibi hatta daha açık bir şekilde ortada. İşte bir sır, bu cevaba uygun davranılırsa, 100 bin sitenin daha çok üstüne çıkar, herşey kaliteli olur, herkes memnun olacağı kazançlar elde eder. Bu sırra dikkat etmek gerek. Hayatın en ana konusudur bu.

Hocam biliyorsan banada diyebilirmisin ? , biliniyorda hayatta bazi seyleri aklimizda üstünü orteriz dilimizin ucundadir anlamamiz ama bi hatirlayamayiz sonra onu hatirlatici biai gelir ustundeki ortu gider aklimiza gelir iste o hatirlatici birsey gelmiyor malesef

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Cevabı çok net biliyorum inşaAllah.

Cevap senin şu cümlenle alakalı.

ben niye yasiyoeum onuda bilmiyorum sektorum ilgi alanim ne bilmiyorum bilmiyorumda bilmiyorum

Araştır, bulamazsan iyice merak et. Herhangi bir konuyu çok merak edip uzun süre araştırarak öğrenmek, bulamaz, öğrenemezsen bilene sormak çok etkili bir öğretme metodudur. Bu metodla öğrenilen birşey bir daha asla unutulmaz inşaAllah. Haydi araştrır. Zamanım bol diyordun. Araştır. Bulamazsan söyliycem inşaAllah. Zira bu sır dünya genelinde %98 lik bir kesimin bilerek yada farkında olmadan es geçtiği önemsemediği bir sır. O yüzden insanlar yakınıyor, o yüzden yakınan herkes mutsuz, tedirgin, yarınından endişeli. Araştır. Ama ciddi araştır bulamazsan ben burdayım inşaAllah.

Profesyonel SEO Uzmanı

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

Cevabı çok net biliyorum inşaAllah.

Cevap senin şu cümlenle alakalı.

Araştır, bulamazsan iyice merak et. Herhangi bir konuyu çok merak edip uzun süre araştırarak öğrenmek, bulamaz, öğrenemezsen bilene sormak çok etkili bir öğretme metodudur. Bu metodla öğrenilen birşey bir daha asla unutulmaz inşaAllah. Haydi araştrır. Zamanım bol diyordun. Araştır. Bulamazsan söyliycem inşaAllah. Zira bu sır dünya genelinde %98 lik bir kesimin bilerek yada farkında olmadan es geçtiği önemsemediği bir sır. O yüzden insanlar yakınıyor, o yüzden yakınan herkes mutsuz, tedirgin, yarınından endişeli. Araştır. Ama ciddi araştır bulamazsan ben burdayım inşaAllah.

Yani işte neden geldigimize degil yasamimizami bakmamiz lazim oyle birsey
Yani neden geldigimize yasadigimiza degil hayatimizi nasil yapacahimiza bakmamiz lazim vs gibi birseyler yaziyorda hayati nasil yapacagimida bilmiom :D bilmemezlikler icindeyim

Hocam siz soyleseniz resmen 1 e giden cocuga 190la 500 u carp dediniz biraz zor oldu bu soru

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

Yani bana basladigim zaman sanki iste calisiyormusum gibi gunluk miktar para birakmasi gerekir

O zaman bir işte çalışırmış gibi çalışacaksın sitene günlük diyelim günlük çalışma saatlerin 08:00 olsun bitiş saati 11:00 olsun veya akşamları vs. değiştirebilirsin o saatler arası günde 5-10 tane makale yazacaksın sosyal medya da paylaşımını yapacaksan makalelerine özel resimler imlasını akıcılığı vs. herşeyi güzel ayarlaman lazım. Sonra o saatler dışında ise sadece siteyi kontrol etmeye gir.

Bu şekilde kesin kazanç elde edersin hergün farklı makaleler gir günde 10 makale girsen 30 günde 30x10= 300 makale 2 ayda 600 makale sahibi bir siten olur hepsi 100 kelime olsa 600x100= 60000 adet kelime olur. Tabiki 2 ayda cumartesi pazar günleri ise kendi seonu kendin yapacaksın bildiğin okuduğun yazılarla kitaplarla uğraşacaksın paravan blogların da deneme yapacaksın.

Bunların sonucunda öyle bir siten var ve 3.ayındasın hala para kazanamıyorsan gelirsin o siteyi bana yüksek meblağ da satarsın (1.500+ TL) :D Bu kadar garanti veriyorum sana.

İstersen özelden rekabet düşük aranmasını milyonlarca olan bazı kelimeleri verebilirim.

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

Muhammed Öksüz adlı üyeden alıntı

O zaman bir işte çalışırmış gibi çalışacaksın sitene günlük diyelim günlük çalışma saatlerin 08:00 olsun bitiş saati 11:00 olsun veya akşamları vs. değiştirebilirsin o saatler arası günde 5-10 tane makale yazacaksın sosyal medya da paylaşımını yapacaksan makalelerine özel resimler imlasını akıcılığı vs. herşeyi güzel ayarlaman lazım. Sonra o saatler dışında ise sadece siteyi kontrol etmeye gir.

Bu şekilde kesin kazanç elde edersin hergün farklı makaleler gir günde 10 makale girsen 30 günde 30x10= 300 makale 2 ayda 600 makale sahibi bir siten olur hepsi 100 kelime olsa 600x100= 60000 adet kelime olur. Tabiki 2 ayda cumartesi pazar günleri ise kendi seonu kendin yapacaksın bildiğin okuduğun yazılarla kitaplarla uğraşacaksın paravan blogların da deneme yapacaksın.

Bunların sonucunda öyle bir siten var ve 3.ayındasın hala para kazanamıyorsan gelirsin o siteyi bana yüksek meblağ da satarsın (1.500+ TL) :D Bu kadar garanti veriyorum sana.

İstersen özelden rekabet düşük aranmasını milyonlarca olan bazı kelimeleri verebilirim.
verirseniz sevinirim hocam

Oyle yapacam hocam 3 ay sonra pm aticam sana :D basarisiz olacagimi biliyorum su hayatta bir cok seyde basarisiz oldum bakalim bunuda deniyicez gunde 3 makale yazsam 3-2-1-2-3 gibisinden yine yeter sosyal medyadanda alicam destek ama yine 3 ay sonra yine boyle konu acacagimdan emin gibiyim ..

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

verirseniz sevinirim hocam

Oyle yapacam hocam 3 ay sonra pm aticam sana :D basarisiz olacagimi biliyorum su hayatta bir cok seyde basarisiz oldum bakalim bunuda deniyicez gunde 3 makale yazsam 3-2-1-2-3 gibisinden yine yeter sosyal medyadanda alicam destek ama yine 3 ay sonra yine boyle konu acacagimdan emin gibiyim ..

Düzgün ve istikrarlı çalışırsan her şey olur. Ama ben sana şunun garantisini veriyorum ben bile böyle başlıyorum günde 5-6 makale 1,5 aydan sonra aksıyor hep ya 1 makale bazen hiç yazmıyorum aylık 500 tl kazancı olan sitem 2-3 ay ilgilenmedim aylık 20 tl kazanca düştü resmen :) Bu işler dikkat istiyor bir kere oldumu bırakıp yatıp kazancağım diye de düşünme.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al