KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

Yani bana basladigim zaman sanki iste calisiyormusum gibi gunluk miktar para birakmasi gerekir

O zaman bir işte çalışırmış gibi çalışacaksın sitene günlük diyelim günlük çalışma saatlerin 08:00 olsun bitiş saati 11:00 olsun veya akşamları vs. değiştirebilirsin o saatler arası günde 5-10 tane makale yazacaksın sosyal medya da paylaşımını yapacaksan makalelerine özel resimler imlasını akıcılığı vs. herşeyi güzel ayarlaman lazım. Sonra o saatler dışında ise sadece siteyi kontrol etmeye gir.

Bu şekilde kesin kazanç elde edersin hergün farklı makaleler gir günde 10 makale girsen 30 günde 30x10= 300 makale 2 ayda 600 makale sahibi bir siten olur hepsi 100 kelime olsa 600x100= 60000 adet kelime olur. Tabiki 2 ayda cumartesi pazar günleri ise kendi seonu kendin yapacaksın bildiğin okuduğun yazılarla kitaplarla uğraşacaksın paravan blogların da deneme yapacaksın.

Bunların sonucunda öyle bir siten var ve 3.ayındasın hala para kazanamıyorsan gelirsin o siteyi bana yüksek meblağ da satarsın (1.500+ TL) :D Bu kadar garanti veriyorum sana.

İstersen özelden rekabet düşük aranmasını milyonlarca olan bazı kelimeleri verebilirim.